• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Warsztaty z prawniczką dla kobiet w ciąży

Szkoła Rodzenia Supermama, Kancelaria Praw Kobiet Matronat i prawniczka Anna Modzelewska, zapraszają na bezpłatny webinar dotyczący praw kobiet w ciąży i podczas porodu. O tych prawach podczas ciąży i porodu powinnaś wiedzieć!

Podczas warsztatów poruszymy następujące kwestie: 
- prawa pacjentki, przysługujące kobiecie w ciąży prawa (lekarz, położna, badania),
- rola położnej środowiskowo-rodzinnej podczas ciąży i połogu,
- omówienie zasad pisania planu porodu,
- omówienie sposobów na realizację własnej wizji porodu,
- temat pisania skarg i zgłaszania naruszeń.

Anna Modzelewska, pomysłodawczyni i właścicielka MATRONATU, Kancelarii Praw Kobiet, przestrzeni dla kobiet chcących zadbać o swoje prawa. Prawniczka, specjalistka z zakresu prawa pracy i prawa rodzinnego. Związana z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie. Udziela wsparcia prawnego kobietom takim jak ty, aby ułatwić im przejście przez życiowe zakręty, pomóc uniknąć turbulencji w życiu zawodowym i prywatnym lub wejść świadomie na nową drogę życia - w tym macierzyństwa. Rozwiązuje problemy prawne i uczy sięgać po swoje.

Dmucha w skrzydła. Feministka. Wykorzystanie swojej wiedzy prawniczej w pracy z kobietami to dla niej naturalna i jedyna słuszna droga zawodowa. Prywatnie mama i nieŻona. Potrójna kociara, nałogowo czytająca książki. Wyznaje zasadę, że "Zbyt długo byłyśmy grzeczne. Teraz bądźmy odważne, asertywne i skuteczne".

Wykład poprowadzi:
Anna Modzelewska 
Prawniczka

Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki spotkasz w drodze do szkoły?

 

Najczęściej czytane