• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

WaterFolder DAy

W Gdańsku odbędzie się ogólnopolskie spotkanie projektantów! To w jakiej przestrzeni żyjemy, jak nasze miasta radzą sobie ze zmianami klimatu, z wyspami ciepła, z powodziami, zależy od dobrego przystosowania naszego otoczenia. A wszystko zaczyna się od przygotowania dobrych projektów.

gru 5

wtorek, godz. 11:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 20

środa, godz. 9:00

Gdańsk
Wstęp wolny
Woda dotyczy każdego obszaru naszego życia. Jej niedobór lub nadmiar wpływa znacząco na nasze funkcjonowanie. Woda jest podstawą rozwoju społeczeństwa, a mądre nią zarządzanie, podstawą rozwoju i wyzwolenia potencjału miast. W dobie zagrożeń klimatycznych musimy przywracać wodę ludziom, wspierać mądre nią gospodarowanie, chronić środowisko naturalne i unikać trwonienia jej zasobów.

Organizator - Retencjapl organizuje spotkanie WaterFolder Day by podnieść poziom usług na rynku. Siłą tego wydarzenia jest otwartość i chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

WateFolder Day to społeczność aktywnych zawodowo inżynierów, projektantów, eksploatatorów, architektów, którzy poszukują nowoczesnych narzędzi, technologii i przede wszystkim inspiracji, aby wykonywać swoją pracę lepiej, w sposób bardziej odpowiedzialny, a zarazem czuć satysfakcję z wykonywanych projektów.


WaterFolder Day to wybór pomiędzy nie tylko szeregiem równoległych wykładów i szkoleń, ale także praktycznych warsztatów i wyjazdów studyjnych. Tematyka spotkania obejmuje projektowanie zielono-niebieskiej infrastruktury, odwodnień komunikacyjnych, kanalizacji deszczowej, zbiorników retencyjnych oraz problemów eksploatacyjnych.

WaterFolder Day to dialog pomiędzy projektantami, a producentami i dostawcami technologii, ekspertami w zakresie prawa, twórcami i dostawcami specjalistycznego oprogramowania inżynierskiego.
Więcej informacji: https://day.waterfolder.com/

Jeśli marzysz o tym by przestrzeń wokół Ciebie była lepsza! Chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę o zmianach klimatu. Dołącz do wydarzenia. Wyrwij się na jeden dzień z zaklętego kręgu codzienności, pozwoleń, papierów, decyzji administracyjnych i ciężkim wysiłkiem okupionych projektów!

Partnerem strategicznym została Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego InvestGDA - to firma, która aktywnie działa na rzecz rozwoju gospodarczego Gdańska i to właśnie we współpracy z nimi WaterFolder DAY w tym roku zostanie zorganizowany na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich - AmberExpo.

InvestGDA
jest inicjatorem projektów związanych z rozwojem przedsiębiorczości oraz innowacyjności na terenie Gdańska, aktywnie kształtując krajobraz gospodarczy regionu. Oferuje usługi kompleksowego doradztwa inwestycyjnego i biznesowego, aktywnie działa również w obszarze CSR, realizując szereg projektów, w tym także tych proekologicznych.
Do zobaczenia w Gdańsku!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  492 zł
 • Bilet ulgowy
  246 zł
WATER FOLDER DAY 2023
400,00 PLN + VAT (492,00 PLN brutto)

WATER FOLDER DAY 2023 STUDENCI (nie obejmuje networkingu wieczornego) *weryfikacja na podstawie ważnej legitymacji
200,00 PLN + VAT (246,00 PLN brutto)

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do kości płaskich u człowieka zaliczamy:

 

Najczęściej czytane