• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Wielki Test Języka Angielskiego (4 opinie)

WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO po raz pierwszy w Gdyni! Nie może Was tam zabraknąć! Pokażmy innym miastom, że Gdynia zna angielski!

paź 20

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
Kup bilet
lis 7

wtorek, godz. 19:00

Sopot,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
We wrześniu Gdynia dołączy do kilkudziesięciu największych miast w Polsce, by sprawdzić poziom znajomości języka angielskiego wśród Polaków. W tym roku również mieszkańcy Trójmiasta będą mogli zweryfikować swoją wiedzę w tym zakresie i pochwalić się uśrednionym wynikiem w całej Polsce!

14 września w całym kraju odbędzie się bowiem Wielki Test Języka Angielskiego — inicjatywa, której pomysłodawcą jest białostocka szkoła językowa Homeschool, a regionalnym organizatorem w Gdyni Szkoła Językowa Tete-a-Tete.
 
Aby wziąć udział w Teście organizowanym w Gdyni należy dokonać bezpłatnej rejestracji poprzez stronę:

www.gdynia.znaangielski.pl

W Gdyni organizatorem głównym jest Szkoła Językowa Tete-a-Tete, a współorganizatorem Gdyński Wydział Wyższej Szkoły Bankowej, która wspiera projekt udostępniając sale konferencyjną, w której odbędzie się test oraz fundując atrakcyjne nagrody dla uczestników. Wielki Test Języka Angielskiego w Gdyni został także objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gdyni.

Wydarzenie rozpocznie się 14 września (niedziela) o godzinie 11:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej przy ulicy Śląskiej 35/37 i potrwa około 3 godziny.

Uczestnicy będą mogli nie tylko bezpłatnie sprawdzić swój poziom wiedzy za pomocą profesjonalnie przygotowanych testów (przygotowanych we współpracy z ETS Global), ale także wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie WTJA w Gdyni takie jak: Tablety, bony na studia, kursy językowe, bony zniżkowe na taksówki czy też gadżety firmowe Tete-a-Tete i WSB.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie nauki języka angielskiego. To język, którego znajomość w dzisiejszym świecie wydaje się niemal niezbędna — otwiera on dostęp do najnowszej wiedzy, umożliwia rozwój zawodowy. Wielki Test Języka Angielskiego to także wyrównywanie szans. Dzięki tej społecznej inicjatywie Polacy co roku mają możliwość bezpłatnego sprawdzenia swoich kompetencji językowych. 

Dotychczas odbyły się dwie edycje testu. W pierwszej, w 2012 roku, uczestniczyło 35 miast — okazało się, że Polacy znają angielski na poziomie B1+. Rok później w teście wzięło udział już 49 miast. Wyniki pozytywnie zaskoczyły organizatorów — poziom znajomości języka wzrósł i kształtował się na poziomie B2.

Tete-a-Tete organizatorem testu w Gdyni
Tegoroczna, trzecia już edycja imprezy, dotarła również do Gdyni. Organizacją imprezy zajęła się szkoła językowa Tete-a-Tete. 

To kameralna i prężnie rozwijająca się szkoła osiedlowa, która w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Kursanci mogą korzystać z usług szkoły w jednej z czterech lokalizacji: w Gdyni, Gdańsku i Starogardzie Gdańskim.

Tete-a-Tete prowadzi kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych i zawodowych — uczą się w niej zarówno dzieci (począwszy od 4 roku życia), młodzież (gimnazjalna i maturalna) oraz dorośli.

Szkołę wyróżnia wysoki standard usług, nowoczesne podejście do nauczania języków, które wg filozofii szkoły ma być przyjemnością a nie smutną koniecznością, a także rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do każdego klienta (grupy są maks. 7 osobowe). To wszystko składa się na znacznie większą skuteczność nauki języków obcych niż przy tradycyjnym podejściu. 

Lektorzy Tete-a-Tete, wśród których są również doświadczeni native-speakerzy, prowadzą kursy języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i włoskiego.

W roku jubileuszowym szkoła nie tylko oferuje kursantom niezwykle promocje i rabaty, ale także aktywnie włącza się w promowanie nauki języka angielskiego wśród Polaków. Co więcej — właściciele szkoły, zdając sobie sprawę z istoty znajomości języka angielskiego, wdrożyli autorski program nauczania tego języka wśród dzieci. W połączeniu z podręcznikiem specjalnie opracowanym na potrzeby programu szkoła osiąga wysokie rezultaty w nauczaniu grup dziecięcych.

Opinie (4)

 • fajnie

  • 0 1

 • kryptoreklama

  druga część artykułu to KRYPTOREKLAMA, powinno się dodać ARTYKUŁ SPONSOROWANY !!!

  • 7 0

 • Bollocks.

  • 1 0

 • wybieram sie

  wybieram się i zamierzam się jakoś sprawdzić, zresztą jak to jest ze znajomością języka obcego u nas polecam przeczytać artykuł na
  nie zdawałam sobie sprawy że i mnie dotyka "kompleks polski":P

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to:

 

Najczęściej czytane