stat
Wydarzenie już się odbyło

Wszyscy marnujemy żywność - dlaczego...?

  • środa, 24 listopada, godz. 16:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Wszyscy marnujemy żywność - dlaczego i jak tego uniknąć? Marnotrawstwo żywności w Polsce zachodzi na różnych ogniwach łańcucha od produkcji do konsumenta. Wspólnie zastanowimy się jakie są powody i kto głównie odpowiada za straty? Co mówią wyniki badań przedłożone w ramach długoletniego projektu? Sprawdzimy czy Polacy rozumieją terminy "najlepiej spożyć przed..." i "należy spożyć do...". Na koniec pomówimy o perspektywach na przeszłość. Czy zdążymy do 2030 roku*?

w każdy wtorek (do 27.12), godz. 9:30

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 347
Wstęp wolny

Wraz z Federacją Banków Żywności zapraszamy serdecznie na godzinnego livea na Facebooku, inspirowanego doświadczeniami i przemyśleniami z realizowanego przez Federację projektu PROM (Program Racjonalizacji i Ograniczenia Marnotrawstwa Żywności).

Spotkanie z Moniką Modrzejewską odbędzie się 24 listopada o godz. 16:00 na profilu CIEE w Facebook Live:
www.facebook.com/CIEEGdansk

Live jest częścią projektu DZIAŁAMY W KLIMACIE, który Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej realizuje dzięki finansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Partnerem wydarzenia jest Federacja Banków Żywności.
#dzialamywklimacie

* nawiązanie do dokumentu ONZ - Agenda 2030

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta spotkasz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?