stat
Impreza już się odbyła

Wyróżnij się i znajdź pracę

Kawa z rekruterem to za mało? Nie martw się, teraz możesz spędzić z Pauliną bardzo efektywne popołudnie i nauczyć się czegoś nowego.

cze 9

wtorek, godz. 9:00 - 10:50

Gdańsk
bilety 120 zł
cze 18

czwartek, godz. 9:00 - 10:50

Gdańsk
bilety 120 zł
Weź udział w nadchodzącym szkoleniu i dowiedz się:
- jak zwiększyć swoje szanse poprzez przygotowanie mistrzowskiego CV bo nie, nie znajdziesz nowej pracy ze starym CV;
- jak przygotować zaangażowany profil LinkedIn, który zwróci uwagę rekrutera bo profil to nie jest Twoje CV i tak, musisz się wyróżnić;
- jak proaktywnie szukać pracy bo tak, niestety złote czasy rynku pracownika się skończyły;
- jak przejść przez rozmowę telefoniczną bo tak, to jest też część procesu rekrutacyjnego;
- jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej online bo przez kamerkę w domu wcale nie jest łatwiej;
- jak reagować, a jak nie (!) jeśli dostajemy negatywny feedback bo zanim podpiszesz umowę najprawdopodobniej usłyszysz kilka razy Oddzwonimy;
- jak się podnieść z dołka bo nie, to nie Ty jesteś do bani, to COVID.

Po szkoleniu wyjdziesz z:

- Dobrze napisanym CV, zgodnym z oczekiwaniami rekrutera;
- Wypełnionym w 100% profilem na LinkedIn i wiedzą jak ożywić profil oraz zwiększyć skuteczność własną w procesie rekrutacyjnym;
- Wiedzą jakie są najczęściej popełniane faux pas na rozmowie rekrutacyjnej i jak uniknąć tych wpadek
- Umiejętnością radzenia sobie z odrzuceniem kandydatury.
- Wiedzą, jak skutecznie szukać pracy i budować swoją sieć kontaktów biznesowych.
- Szansą na wspaniały network. Otrzymasz kilka wskazówek, które pozwolą Ci nawiązać owocne kontakty. Od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz.
- A na dodatek możesz liczyć na profesjonalną konsultację Twojego CV przez ekspertkę rynku pracy. Przygotuj tylko pytania i zadaj je Paulinie podczas szkolenia.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy myślą o zmianie pracy, ale nie bardzo wiedzą jak to zrobić. Dla osób, które są na początku swojej kariery zawodowej i potrzebują praktycznych porad jak się dobrze zaprezentować przed wymarzonym pracodawcą. Również dla tych, którzy szukają zatrudnienia odpowiedniego do kwalifikacji i potrzebują w tym temacie wsparcia.

Prowadzące:

Paulina Podolska ekspert rynku pracy, doskonale rozumiejący zależności pracodawca pracownik. Założycielka i właścicielka EnerRoom, firmy wspierającej zarówno pracodawców, ale i też kandydatów.Przeprowadziła setki udanych procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla. Codziennie analizuje dokumenty aplikacyjne, wie jak zróżnicowana jest ich jakość. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Inicjatorka akcji: Wyróżnij się.

Dominika Rossa Head of O4 Flow, pierwszego w Polsce coworkingu stworzonego przez kobiety z myślą o kobietach, przedsiębiorczyni, doktorantka Uniwersytetu SWPS na wydziale psychologii. Od 18 lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową oraz przedsiębiorczością, zwłaszcza kobiet. Wykłada na USWPS w Warszawie i Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Jest mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych. Zwyciężczyni plebiscytu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska i konkursu Young Creative Entrepreneur.

KIEDY?
27 maja, w godz. 14.00 17.00

GDZIE?
LIVEWEBINAR bliżej terminu otrzymacie maila z linkiem do wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona!

Ile to kosztuje ?
199 zł.

BILETY DOSTĘPNE TU: https://o4.network/event/9112/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Sosna zwyczajna: