stat

XXXIV Wieczór z Ekonomią

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie online: Wieczór z Ekonomią, organizowane przez prof. Piotra Dominiaka. Temat spotkania: Ludowa historia Polski, książka, która zajęła 6 miejsce w rankingu magazynu Książki w 2020r. Autorem książki jest gość spotkania - prof. Uniwersytetu SWPS Adam Leszczyński.

Spotkanie jest otwarte. Link do spotkania zostanie podany tuż przed wydarzeniem.

Zapraszamy!

Prof. Adama Leszczyński - historyk, dziennikarz i publicysta. Członek zespołu Krytyki Politycznej, a także współzałożyciel oraz dziennikarz OKO.press (od 2016 r.), wieloletni publicysta Gazety Wyborczej (20052017). Komentator życia politycznego i społecznego w mediach elektronicznych. Publikował regularnie m.in. w Newsweeku, Polityce, Krytyce Politycznej. Autor wielu książek historycznych i reporterskich, między innymi: Skok w nowoczesność. Polityka wzrostu w krajach peryferyjnych 19431980 (2013) czy Eksperymenty na biednych Polityczny, moralny i ekonomiczny spór o to, jak pomagać skutecznie (2016). W 2017 r. ukazała się jego głośna książka, w której krytycznie analizuje autoportret Polaków No dno po prostu jest Polska. Dlaczego Polacy tak bardzo nie lubią swojego kraju i innych Polaków.
sty 21

czwartek, godz. 18:30

Online
bilety 40 zł
kwi 24-25

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, Nowy Port

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?