• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Z pomorską genealogią na Ty"(7)

Pomorskie Towarzystwo Genealogiczne (PTG) oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku ponownie zapraszają osoby poszukujące informacji o swoich przodkach i innych osobach żyjących w naszym regionie w dalszej przeszłości do udziału w indywidualnych konsultacjach, które odbędą się w Pracowni Regionalnej wojewódzkiej biblioteki w czwartek 30 listopada br.

mar 7

czwartek, godz. 12:15

Sopot,
Wstęp wolny
maj 17-19

piątek - niedziela, godz. 17:00

Sitno 107/A
bilety 1300 zł
przedsprzedaż 1200 zł
Zapisy prowadzone są poprzez poniższy formularz. Termin zgłaszania się na wskazane w formularzu godziny upływa 24 listopada br. Osoby, które najpierw się zapiszą, a potem z różnych przyczyn nie będą mogły w bibliotece się pojawić, proszone są o poinformowanie organizatora o swojej nieobecności (e-mail: prac_regionalna@wbpg.org.pl; tel. 058 301 48 11, w. 213, 210). Ich miejsce zajmą oczekujący na liście rezerwowej. O wynikach naboru poinformujemy drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Spotkania prowadzone przez członków PTG potrwają od godz. 14.30 do godz. 17.30 w Pracowni Regionalnej przy Targu Rakowym w Gdańsku (II piętro, p. 223). Przewidziane jest przyjęcie sześciu osób. Jedna konsultacja potrwa nie więcej niż godzinę. Mile widziane będą własne laptopy.

Korzystający podczas konsultacji z zasobów Pracowni Regionalnej, która posiada bogaty w tym genealogiczny księgozbiór, powinni posiadać kartę biblioteczną Metropolitalną Kartę do Kultury (lub Gdańską Kartę Mieszkańca z aktywowanym pakietem bibliotecznym). Metropolitalną Kartę do Kultury można otrzymać dopełniając formalności na parterze budynku biblioteki.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeka przepływa przez centrum Gdańska?

 

Najczęściej czytane