stat
Impreza już się odbyła

Zajęcia Taneczne stacjonarnie

Od 07.06 lecimy z wakacyjnym VIBE'em w SIEMANKO! Zerknijcie na Grafik, upatrzcie zajęcia, i szybko zapisujcie się poprzez formularz. Pamiętajcie, ze ilość miejsc będzie ograniczona!

Liczy się kolejność zgłoszeń
Zajęcia odbywają się w formie skondensowanej w SIEMANKO METROPOLIA ul. Kilińskiego 4
Na ul.Krynicką 7 wracamy we wrześniu

PONIEDZIAŁEK:

sala 1:

16:00-17:00 Akrobatyka ( + 11 lat.)-Jacek Bajor
17:00-18:00 Stretching - Kamila Kornas
18:00-19:00 Twerk open (+ 16 lat ) - Sylwia Fitek
19:00-20:00 House open - Jacek B.
20:00-21:00 Steady Wine - Miśka
21:00-22:00 Summer vibes - female choreo - Miśka

Sala 2:

16:00-16:45 Przygotowanie taneczne (4-6 lat)- Ola Kasprzyk
17:00-18:00 Hip hop turbo kids (8-11 lat)- Ola K.
18:00-19:00 Dancehall nastolatki - Asia Detmer
19:00-21:00 Dancehall " React"- Ada Mechut
21:00-22:00 Akrobatyka dorośli - Jacek B.

WTOREK:

sala 1:

16:00-17:00 Joga dynamiczna - Ania Kierznikiewicz
17:00-18:00 High heels basic/technika - Sylwia Martys
18:00-19:00 High heels open - Sylwia M.
19:00-20:00 Hip hop open - Paola
20:00-21:00 Choreo - Paola
21:00-22:00 Pro Projekt - Paola

sala 2:

16:00-17:00 Hip hop (3-5 lat) - Tomasz Klein
17:00-18:00 Hip hop turbo kids (8-11 lat)- Ola K.
18:00-19:00 Detox hip hop 20+ - Ola K.
19:00-20:00 Detox hip hop 20 + - Ola K.
20:00-21:00 Dancehall basic - Awantura
21:00-22:00 Armia Awantury

ŚRODA:

sala 1:

16:15-17:00 Zajęcia Umuzykalniające (3-5l.)- Ola B.
17:00-18:30 Junior - hip hop (12-15l.) Paola
18:30-19:30 Dancehall kroki 16+ - Agata P.
19:30- 20:30  Choreo 18+ - Agata P.
20:30- 21:30 Choreo - Paola

sala 2:
16:30-18:30 T. współczesny basic (8-11l.) - Ola K.
18:30-19:30 Video clip - Mleczu
19:30-20:30 Dancehall - kroki - Qg
20:30-22:30 Qualitings - Qg

CZWARTEK:

sala 1:

16:00-17:00 Hip hop kids (7-12 l.) - Paola
17:00-18:00 Hip hop open - Paola
18:00-19:00 Dh "young&brave" (12-16l.) - Domi
19:00-20:00 Dancehall open 18 + - Domi
20:00-21:00 Bachata pary - Andrzej& Marta
21:00-22:00 Bachata pary - Andrzej& Marta

sala 2:

17:00-18:00 Stretching ( szpagaty ) - Kamila K.
18:00-19:00 Street dance basic (dorośli)- Ola K.
19:00-20:00 Latino solo (dorośli) - Sylwia Martys
20:00-21:00 High heels open (dorośli) - Sylwia M.
21:00-22:00 Sexy dance (dorośli) - Sylwia M.

PIĄTEK:

sala 1:


16:00-16:45 Roztańczenie baletowe (3-5 l.) - Klaudia H.
16:45-17:30 Przygotowanie taneczne 4-6 l. - Ola K.
17:30-19:30 T.współczesny basic (11-14l.) - Ola K.
19:30-21:30 T.współczesny (kontynuacja-dorośli) - Ola K.

sala 2:

16:00-17:00 Wzmacnianie dla kobiet - Ania Rędzikowska
17:00-20:00 "Outflow" - Klaudia H.
20:00-22:00 "Sądziedzi" - Kari

SOBOTA:

sala 1:


9:00-10:00 Joga - Anna Kierznikiewicz
10:00 - 11:00 Żelazne pośladki - Anna R.
11:00-12:00 Fitness core - Anna R.
12:00-13:00 Latino solo ladies - Sylwia Dąbrowska
13:00-14:00 Salsa Solo ladies - Sylwia D.

sala 2:

9:00-10:00 Akrobatyka kids - Aleksandra Serafin
10:00-11:00 Roztańczenie baletowe 3-6 l. - Klaudia H.
11:00 -12:00 Stretching kids - Klaudia H.
12:00-13:00 Video clip dance kids - Klaudia H.

NIEDZIELA:

sala 1:


10:45-12:45 " S'ance mini" - Ola K.
12:45-14:45 "S'ance" - Ola K.
15:00- 17:00 T. współczesny basic (dorośli) -Ola K.

sala 2:

11:00-13:00 Video clip medium - Mleczu
13:00-14:00 Video clip basic - Mleczu
14:00-15:00 Hip hop open - Tomasz Klein.
15:00-17:00 Popping - Tomasz K.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: