stat
Impreza już się odbyła

Znajdujemy się w "Punkcie krytycznym"

Czy przyszłość oparta na węglu i ropie ma rację bytu? Dlaczego tak mocno cierpimy z powodu smogu? W jaki sposób skutecznie zmniejszyć poziom zanieczyszczenia powietrza? Czy nasze codzienne wybory wpływają na klimat? Co hamuje zrównoważony rozwój Polski? Na te i inne pytania zaraz po projekcji filmu odpowiedzą eksperci; ekolodzy, naukowcy, inżynierowie.

Będzie można porozmawiać o skutkach zmiany klimatu dla naszego codziennego życia, ale także o tym, jakie są rozwiązania dla "Punktu krytycznego", w którym się znaleźliśmy. Eksperci poruszą tematy elektrowni wiatrowych, kopalni oraz rozwiązań, które mają pomóc złagodzić zmianę klimatu. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o tym, co każdy z nas mógłby zrobić, by wpłynąć na politykę klimatyczną. Zapraszamy wszystkich, którym klimat, czysty rozwój i środowisko w jakim żyją nie są obojętne.

W debacie udział wezmą:
Łukasz Bluszcz - reżyser filmu "Punkt Krytyczny. Energia OdNowa",
Tobiasz Adamczewski - ekspert ds. klimatu i energii w Fundacji WWF Polska i były członek zespołu negocjacyjnego ds. klimatu w Ministerstwie Środowiska,
gość specjalny - ekspert z Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej (PSEW), której celem jest tworzenie korzystnych warunków inwestowania w energetykę wiatrową w Polsce i systematyczny wzrost wykorzystania energii wiatru, jako czystego źródła generacji energii elektrycznej.

Informacja o biletach

Pierwszeństwo mają osoby z biletem na poprzedzający debatę seans

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Nagrzane od podłoża powietrze: