• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zrozumieć Introwertyka

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie Toastmasters Business Club klubu pt. Zrozumieć introwertyka.

kwi 3-5

poniedziałek - środa, godz. 12:30 - 14:30

Gdynia,
Wstęp wolny
kwi 22-23

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 799 zł
przedsprzedaż 719 zł
Wszyscy jesteśmy introwertykami i ekstrawertykami zależnie od sytuacji i naszego samopoczucia. Jedni bardziej drudzy mniej. Czy da się zrozumieć introwertyka? Jak z nim współpracować? Czego powinien się nauczyć ekstrawertyk, by tworzyć satysfakcjonujące relacje z osobami o innym stylu funkcjonowania? Jakie umiejętności społeczne pozwalają na komfort bycia sobą? Jakich technik warto się nauczyć by czuć się spokojnie, bezpiecznie, bardziej komfortowo w towarzystwie? Jak zadbać o swój komfort w środowisku ekstrawertyków nie czując ciśnienia, stresu, napięcia? Na te pytania poszukamy odpowiedzi podczas bezpłatnego spotkania Toastmasters Business Club klubu należącego do międzynarodowej edukacyjnej organizacji non profit Toasmtasters International.

Spotkanie poprowadzi Stanisław Kalicki - przedsiębiorca, coach, filantrop.

Wystąpią miedzy innymi Olaf Kokoszko, który przedstawi wartości introwertyka w pracy oraz Kamil Żurek, który zobrazuje niezwykłą wartościową osobowość introwertyka.

O Toastmasters
Poniedziałkowe spotkanie to okazja do tego, aby pogłębić temat różnic interpersonalnych, z jakimi mierzymy się w życiu osobistym i zawodowym. Co więcej każdy uczestnik zobaczy, na czym polegają cotygodniowe spotkania klubu. Toastmasters International to międzynarodowa edukacyjna organizacja non profit, której misją jest wzmacnianie umiejętności komunikacyjnych i przywódczych. W klubie biznesowym podejmujemy tematy związane z życiem i rozwojem zawodowym, tworząc tym samym różne okazje do ćwiczenia wystąpień publicznych i umiejętności liderskich w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ssaki żyją w Bałtyku?

 

Najczęściej czytane