• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

48. Forum Wokół Kina

Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni i Gdyńskie Centrum Filmowe, we współpracy ze Stowarzyszeniem "Kina Polskie", zapraszają na 48. Forum Wokół Kina, które odbędzie się w dniach od 9 do 12 grudnia 2019 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym.

maj 25

środa, godz. 9:00 - 15:30

Gdynia,
bilety 50 zł
Forum Wokół Kina to impreza branżowa środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów, skierowana do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz dystrybutorów filmowych, producentów w sprzętu kinowego i usługodawców związanych z rynkiem kinowym.

Już po raz trzeci kiniarze spotkają się w Gdyńskim Centrum Filmowym. Tutaj w ostatnich latach odbyły się 40. i 44. edycje Forum Wokół Kina. Z radością ponownie zapraszamy do Gdyni, w dodatku aż na cztery dni! Postaramy się, by mimo grudniowej pory wspólnie spędzony czas dostarczył Uczestnikom wielu inspirujących informacji o tym, co najważniejsze w branży, a także ciepłych towarzyskich wspomnień.

---

Współorganizatorem 44. Forum Wokół Kina jest Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni, która od 2005 roku wspiera rozwój artystyczny i zawodowy twórców filmowych. Fundacja jest organizatorem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Prowadzi też Gdyńską Szkołę Filmową oraz szereg innych działań edukacyjnych związanych ze sztuką filmową.

Większość z nich od 2015 roku realizowana jest w Gdyńskim Centrum Filmowym, które dysponuje trzysalowym Kinem Studyjnym. Dla wie wielu gdynian, mieszkańców Trójmiasta oraz gości z całej Polski stało się ono ulubionym miejscem spotkań z filmem.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gdańsk to stolica województwa: