stat
PATRONAT

BeZee 2018 - Trendy w edukacji

BeZee to dedykowana nauczycielom, edukatorom, trenerom i startupom międzynarodowa konferencja poświęcona nowym trendom w edukacji kreowanym przez nowe pokolenie - Generację Z. BeZee, czyli Be Generation Z! / Bądż Generacją Z!To znakomita okazja dla nauczycieli, by spróbować zrozumieć swoich uczniów i wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Konferencja pozwala spojrzeć na edukację przez tych, dla których jest rozwijana.

W gronie prelegentów znajdą się m.in. psychologowie, edukatorzy, przedstawiciele branży nowych technologii, autorzy książek o edukacji i entuzjaści zmian w sektorze nauczania.

Oprócz ekspertów na scenie pojawią się startupy edukacyjne, które tworzą rozwiązania i aplikacje łączące naukę z zabawą. Chętni nauczyciele będą mogli wziąć udział w warsztatach na których przetestują w praktyce narzędzia i metody nauczania zaprezentowane podczas wykładów.

Do tej pory w trzech edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 1100 nauczycielek i nauczycieli i około 55 prelegentów z różnych rejonów świata IV edycja BeZee odbędzie się 13 listopada 2018 roku w Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre. Organizatorami wydarzenia są: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk.

Bilety na konferencję dostępne na stronie www.BeZee.pl

Przeczytaj także

Złap flow z pasją -...

paź 19

piątek, godz. 10:00 - 13:30

Wstęp wolny

III Kongres Edukacji...

paź 25-26

czwartek - piątek

Trójmiasto, Europejskie Centrum...
bilety 60-400 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Źródła energii odnawialnej to: