• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej

W sobotę 27 maja odbędzie się Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej, w ramach którego odbędzie się 14 zorganizowanych zjazdów absolwentów (link do listy) a także wydziałowe spotkania wszystkich absolwentów uczelni, organizowane głównie w godzinach od 10:00 do 12:00. Zaplanujcie ten czas dla siebie, dla nas. To wspaniała okazja by odwiedzić uczelnię a także spotkać się z przyjaciółmi z dawnych lat w znanych Wam miejscach.

Zgłoszenia udziału prosimy składać poprzez formularz.

Zapraszamy ponadto na 1,5h spacer po Campusie PG organizowany w dwóch turach w godzinach: 13:00 i 14:30. Miejsce zbiórki: namiot informacyjny przed Gmachem Głównym.

Udostępnimy Wam również sklepik z gadżetami PG, kawiarenkę & restaurację Hydrostacja w godzinach od 12:00 do 16:00 a także Akademicki Klub PG Kwadratowa od 14:00 z możliwością pozostania na imprezie tanecznej. A w Gmachu Głównym będziecie mogli obejrzeć wystawy okolicznościowe poświęcone Ogólnopolskiemu Turystycznemu Przeglądowi Piosenki Studenckiej "Bazuna" i 65-leciu Parlamentu Studentów PG.

Tego samego dnia ponad 200 absolwentów jubilatów, którzy w tym roku obchodzą 50-lecie ukończenia edukacji na Politechnice Gdańskiej, będą uczestniczyć w uroczystej sesji wręczenia medali i dyplomów w Auli PG, w godzinach od 12:15 do 14:00, z udziałem Rektora prof. Krzysztofa Wilde.
Poniżej spotkania absolwentów na wydziałach organizowane głównie w godzinach od 10:00 do 12:00, oznaczone na mapie wraz z miejscami parkingowymi oraz najważniejszymi obiektami związanymi z wydarzeniem.
Wydział Architektury, s.352 Gmach Główny - tutaj.
Wydział Chemiczny, Audytorium, Chemia A - tutaj.
Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Audytorium, 1 piętro, od godz. 11:00 - tutaj.
Wydział Elektrotechniki i Automatyki - tutaj.
Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Nanotechnologia A, s. 2/07, parter - tutaj.
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, s. 155 Gmach Główny.
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, od 14:00 w Sali Senatu w Gmachu Głównym.
Wydział Zarządzania i Ekonomii.Serdecznie Was zapraszamy, to nasze wspólne Święto.
Tego samego dnia odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej Bałtycki Festiwal Nauki, na który też zapraszamy wraz z rodziną, dziećmi - więcej.

Informacja o biletach

Zgłoszenia udziału prosimy składać poprzez formularz.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy pomnik przyrody jest prawnie chroniony?