stat
Impreza już się odbyła

Gdański ZUS zaprasza na webinarium

  • czwartek, 28 stycznia, godz. 09:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Szkolenie online zatytułowane Elektroniczne przekazywanie dokumentów w celu wydania zaświadczenia A1. Szkolenie potrwa ok. 2 godzin.

kwi 24-25

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, Nowy Port
Zaświadczenie A1 to ważny dokument dla osób, które przemieszczają się zawodowo na obszarze Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub Szwajcarii. Jego posiadacz podlega wyłącznie przepisom państwa, które go wydało, a nie tego z którym związany jest zawodowo. Dzięki temu nie musi podlegać ubezpieczeniom w państwie, w którym przejściowo pracuje.

W trakcie szkolenia przedstawione zostaną warunki delegowania pracowników, czasowego przeniesienia działalności na własny rachunek oraz zasady wypełniania i dokumentacja niezbędna przy ubieganiu się o wydanie zaświadczenia A 1. Klienci ZUS, którzy chcą otrzymać zaświadczenie A1, mogą skorzystać w tym celu z Platformy Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i online wypełnić odpowiedni wniosek.

Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem: katarzyna.bucholc@zus.pl.

W zgłoszeniu prosimy wskazać: adres mailowy, na który wyślemy link do szkolenia, datę i temat webinarium, planowaną liczbę uczestników, telefonu do kontaktowy. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to: