stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Implanty 2019 - nowoczesna implantologia - nadzieje i dylematy

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Implanty 2019: Nowoczesna implantologia - dylematy i nadzieje" odbędzie się w dniach 28-29 czerwca na Politechnice Gdańskiej.

Zachęceni sukcesem ubiegłorocznej konferencji mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję tego wydarzenia. Celem konferencji "IMPLANTY2019: Nowoczesna implantologia - dylematy i nadzieje" jest przedstawienie obecnego stanu wiedzy, zrzeszenie grupy badaczy, lekarzy i przedsiębiorców oraz stworzenie forum do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Konferencja organizowana jest przez Zespół Biomateriałów oraz Koło Naukowe "Materiały w Medycynie" działające przy Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński, ceniony w świecie specjalista i autor wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu nowoczesnej implantologii zarówno podczas wygłaszanych wykładów plenarnych, komunikatów, jak i dyskusji w czasie sesji posterowych. Dodatkowo planowane jest przedstawienie aktualnej oferty firm z branży biomedycznej na specjalnych stanowiskach pokazowych.

Konferencja odbędzie się w murach Politechniki Gdańskiej w malowniczym mieście Gdańsku, słynącym nie tylko z dostępu do morza, ale obfitującym też w zabytki, muzea i inne ciekawe miejsca. Udział w konferencji będzie zatem dodatkowo okazją do poznania naszej uczelni oraz zobaczenia atrakcji tego miasta.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji:
https://mech.pg.edu.pl/konferencja-implanty

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Za co odpowiedzialne są bakterie?