• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja Follow The Rabbit 2019

11 kwietnia w Gdyni odbędzie IV edycja konferencji Follow the Rabbit. To najciekawsze spotkanie branży HR w Trójmieście zainicjowane kilka lat temu przez firmę Refinitiv (wcześniej Thomson Reuters). W wydarzeniu udział weźmie około 300 osób. Zaplanowanych jest kilkanaście wystąpień, a także - nowość w tym roku - sesje warsztatowe.

wrz 26

wtorek

bilety 599 zł
ulgowy 149 zł
paź 11-14

środa - sobota

bilety 3500 - 4500 zł
przedsprzedaż 2700 - 3900 zł
- Follow the Rabbit to wyjątkowa konferencja tworzona przez specjalistów dla specjalistów. Przed nami IV edycja wydarzenia, w tym roku w nowej odsłonie graficznej. FTR jest miejscem wymiany doświadczeń, pozyskiwania wiedzy oraz nawiązywania relacji. Już 11 kwietnia będziemy rozmawiać o nowych trendach rynkowych, budowaniu zaangażowania, komunikacji i kompetencjach HR-owca. Będzie praktycznie i intensywnie, z dużą porcją inspiracji, konkretnych przykładów i rozwiązań - mówi Joanna Wiśniewska z firmy Refinitiv będącej głównym organizatorem konferencji.

SZCZEGÓŁOWA AGENDA

HR się doskonali
HR-owcy, działający na styku pracowników i biznesu, mają w dzisiejszych realiach rynkowych nie lada orzech do zgryzienia. Odejścia i rosnąca rotacja, a przy tym coraz skromniejsza podaż pracowników na rynku, to chleb powszedni w wielu firmach. W tegorocznej edycji konferencji sporo będzie więc o efektywnej komunikacji, budowaniu zaangażowania, pułapce wyścigu wynagrodzeń, różnorodności w organizacji, a także o...słabościach HR-u.

- Obserwujemy lokalny rynek i staramy się odpowiedzieć tematycznie na jego potrzeby. HR potrzebuje efektywnej komunikacji, bo codziennie pracuje z drugim człowiekiem. Jako branża musimy się ciągle doskonalić i poszerzać swoją wiedzę, a pierwszym krokiem jest budowanie samoświadomości i analiza własnych komunikacyjnych przyzwyczajeń. Jestem przekonana, że każdy wyniesie z tego spotkania coś cennego dla siebie i organizacji, w której pracuje - dodaje Joanna Wiśniewska.

Nowością w tegorocznej edycji będą sesje warsztatowe z ekspertami, dające przestrzeń do praktycznego przećwiczenia wybranych zagadnień omawianych podczas prelekcji.

- Kwestie pracownicze to dzisiaj palący temat dla praktycznie każdej firmy. Aby efektywnie działać, tworzyć skuteczne kampanie employer brandingowe, trzeba też czerpać wiedzę z dobrych źródeł i dzielić się praktykami. To właśnie dlatego po raz kolejny jesteśmy partnerem konferencji Follow the Rabbit - mówi Monika Brzozowska z firmy Torus.

W konferencji udział weźmie 300 uczestników. Większość miejsc rozdysponowana będzie wśród 28 firm partnerskich, które brały już udział we wcześniejszych edycjach FTR, organizatorzy przewidzieli jednak 50 wejściówek w ramach otwartej puli miejsc. Rejestracja miejsc otwartych rozpocznie się 27 marca, zgłoszenia poprzez stronę internetową ftrabbit.pl.

Odpowiedzialny królik
Wydarzenie ma swój stały cel społeczny - co roku zbierane są fundusze na rzecz szkoły nr 26 w Gdyni, którą firma Refinitiv wspiera od wielu lat. W tym roku planowane jest zebranie minimum 4000 PLN na zakup wyposażenia do strefy relaksu w dziecięcej świetlicy, którą zaprojektują sami uczniowie. Podczas rejestracji w dniu konferencji, każdy z uczestników będzie proszony o zakup cegiełki o wartości min. 20 PLN.

Informacja o biletach

Rejestracja miejsc otwartych rozpocznie się 27 marca, zgłoszenia poprzez stronę internetową ftrabbit.pl.

Podczas rejestracji w dniu konferencji, każdy z uczestników będzie proszony o zakup cegiełki o wartości min. 20 PLN.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest oskoła?

 

Najczęściej czytane