Wydarzenie

stat

Konferencja GET.NET 2017

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
28 października 2017 (sobota)
godzina:
9:00
miejsce:

Amberexpo  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
149 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Konferencja GET.NET od trzech lat gromadzi w Gdańsku światowe autorytety technologii .NET i liczną publiczność, która przybywa ze wszystkich zakątków kraju aby ich posłuchać. Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny prezentacji. 28 października będzie można posłuchać m.in. o platformie Microsoft Azure, ASP .NET Core, tworzeniu aplikacji w Xamarin i rozwiązaniach serverless.GET.NET to cykliczna konferencja programistyczna, która organizowana jest dwa razy do roku - w Łodzi i w Gdańsku - z inicjatywy firmy Sii. Konferencja była pierwszym tak dużym przedsięwzięciem związanym z technologią .NET w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest doświadczonym programistom, testerom, managerom, studentom IT oraz pasjonatom nowych technologii.

28 października na Amber Expo ponad 400 osób będzie miało okazję wziąć udział w prelekcjach autorytetów w dziedzinie .NET z Polski i zagranicy w nowoczesnym centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo. Tegoroczną edycję otworzy prezentacja Tomasza Kopacza, cenionego eksperta pracującego dla Microsoftu, który opowie o możliwościach i zasadach działania .NET Core, IL i ASP.NET Core. Bartosz Bucoń i Mateusz Kowalewski reprezentujący Sii zbudują na żywo aplikację w technologii Xamarin pozwalającej pisać jednocześnie na iOS, Android i UWP. Z kolei Dylan Beattie (Microsoft MVP) z Wielkiej Brytanii, który jest specjalistą .NET i muzykiem, na scenie Konferencji GET.NET wystąpi wraz ze swoją gitarą.

GET.NET to doskonałe miejsce zarówno do nawiązania kontaktów ze specjalistami i znawcami nowych technologii z całej Polski, jak i wymiany wzajemnych doświadczeń. Pomysłodawcą i organizatorem Konferenc ji jest firma Sii, która zatrudnia ponad 3000 inżynierów. Sii jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce, który wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia po raz kolejny zostało również Miasto Gdańsk.

GET.NET odbędzie się 28 października na Amber Expo. Aby zarejestrować się na wydarzenie należy wejść na stronę www.konferencjaget.net/pl/gdansk, gdzie można znaleźć również program wydarzenia.

PROGRAM

AGENDA:
Tomasz Kopacz ".NET Core, IL i ASP.NET Core - przegląd możliwości i zasad działania nowej platformy"
Bartosz Bucoń i Mateusz Kowalewski "Aplikacja mobilna w godzinę? Na 3 platformy? Potrzymaj mi piwo..."
Don Wibier "Keyboards? Where we're going, we don't need keyboards"
Nino Crudele "Agile and cognitive Integration using Microsoft Azure and .Net Framework"
Marcin Hoppe "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o komunikacji przez kolejki, ale baliście się zapytać"
Łukasz Grala "AI w naszych rozwiązaniach"
Tomas Herceg "DotVVM: MVVM web apps in ASP.NET Core"
Michał Furmankiewicz "Osiołkowi w żłobie dano, czyli o tym jak hostować aplikacje na platformie Microsoft Azure"
Jakub Gutkowski "Serverless - o architekturze i rozwiazaniach serverless"
Ian Cooper "12-Factor Apps"
Zarejestruj się już dziś i weź udział w jednej z największych konferencji poświęconych technologii .NET w Europie Środkowo-Wschodniej!
Informacja o biletach:
Bilety na konferencję można kupić za pośrednictwem serwisu Evenea.
Od 01.10 do 27.10.2017 bilet kosztuje 149 zł.
Targi Mieszkań i Domów
wrz 15-16

sobota - niedziela

Gdańsk,
Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie
mar'19 2-3

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Larwa żaby trawnej to: