stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Konferencja IV Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku

27 października - 29 grudnia 2021, godz. 17:00

Wstęp wolny
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza na IV Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem - "UŚMIECH WIOSNY" - 25 maja (sobota).

To już kolejna, IV edycja konferencji, której celem jest zaprezentowanie aspektów szeroko pojętego obszaru dbania o zdrowie w dziedzinie kosmetologii, fizjoterapii oraz dietetyki.
Cyklicznie organizowane wydarzenie, którym są Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem, to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i poglądów prezentowanych przez znakomitych prelegentów oraz skorzystania z specjalistycznych konsultacji. Od 4 lat Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony wykładowców, studentów, absolwentów, a także osób zainteresowanych tematyką zdrowia.

Wydarzenie zostało objęte PATRONATEM HONOROWYM przez Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka, Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha i Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Tomasza Augustyniaka, a także PATRONATEM MEDIALNYM przez Radio Gdańsk oraz portal Trójmiasto.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: