Wiadomości

Maturzysto, wybierz uczelnię, która zadba o Twoją karierę

Absolwenci kierunku Prawo na WSAiB dobrze sobie radzą na rynku pracy!
Absolwenci kierunku Prawo na WSAiB dobrze sobie radzą na rynku pracy! mat. prasowe

Najlepsze na Pomorzu prawo, cenieni na rynku pracy absolwenci zarządzania, administracji, finansów i rachunkowości, specjaliści logistyki, szybko znajdujący pracę po zakończeniu (a nawet w trakcie) studiów, dobrze przygotowani do zawodu studenci bezpieczeństwa wewnętrznego. Studia w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni to inwestycja w udaną i atrakcyjną karierę zawodową. A kto nie chciałby zadbać o swoją przyszłość!WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to uczelnia numer 1 na Pomorzu, od lat stawiająca na poziom kształcenia. Kierunek prawo plasuje się w czołówce ogólnopolskich rankingów zarówno pod względem jakości kształcenia, jak i efektywności zdanych egzaminów na aplikacje. W tegorocznym Rankingu Wydziałów Prawa "Dziennika Gazeta Prawna", gdyńska WSAiB zajęła trzecie miejsce wśród wszystkich uczelni niepublicznych w Polsce! Z kolei dziennik "Rzeczpospolita" sklasyfikował Wydział Prawa i Administracji na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych pod względem zdawalności na aplikacje prawnicze. Dodatkowo absolwenci są w czołówce najlepiej zarabiających początkujących prawników - WSAiB zajmuje trzecie miejsce wśród wszystkich uczelni w Polsce, według Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego i ZUS (raport z 2019 r.).

Studenci WSAiB zdobywają umiejętności podczas warsztatów w laboratorium kryminalistycznym.
Studenci WSAiB zdobywają umiejętności podczas warsztatów w laboratorium kryminalistycznym. mat. prasowe
- To efekt kształcenia przez praktyków prawa i empiryczny wymiar studiów - w programie są inscenizacje sądowe w uczelnianej sali rozpraw, udział w rozprawach w sądach cywilnych, karnych i administracyjnych, a także zajęcia z medycyny sądowej w prosektorium oraz w laboratorium techniki i taktyki kryminalistycznej - mówi dr Paweł Chyc, dziekan Wydziału Prawa i Administracji WSAiB.
Podobnie wysoka jakość kształcenia praktykowana jest na kierunkach związanych z logistyką, biznesem i zarządzaniem.

- Logistycy mogą uczestniczyć w programie studiów dualnych - już w trakcie nauki są zatrudnieni na etat w renomowanym przedsiębiorstwie logistycznym - Nagel-Group, by wiedzę teoretyczną sprawdzać w praktyce i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe - wyjaśnia dr Mariola Łuczak, dziekan Wydziału Zarządzania WSAiB. - Eksperckie wykłady i szkolenia wraz z programem praktyk i staży zawodowych prowadzone są również w partnerstwie z firmą Uni-Logistics. Na naszych studiach mocno stawiamy na praktyczną stronę wiedzy. Chcemy, aby studenci dobrze radzili sobie na rynku pracy.
Przed Biurem Rekrutacji WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni przy Kieleckiej 7 jest spory ruch, wszyscy w maskach. Trwa rekrutacja na studia.

Studia to czas na dobre relacje i budowanie sieci kontaktów.
Studia to czas na dobre relacje i budowanie sieci kontaktów. mat. prasowe
- Dużym zainteresowaniem kandydatów co roku cieszą się studia związane z bezpieczeństwem, w tym kryminalistyka oraz służby specjalne i policyjne, które nasza uczelnia realizuje we współpracy programowej z Komendą Główną Policji. Tak jest i w tym roku - mówi Oksana Rodkina z Biura Rekrutacji WSAiB. - Także biznesowe studia w języku angielskim są chętnie wybierane zarówno przez osoby z zagranicy, jak i przez polskich maturzystów. Są jeszcze miejsca, ale lepiej się spieszyć - dodaje Oksana Rodkina.
Zgodnie z nowoczesnymi trendami gdyńska WSAiB ma również ofertę dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia - pracujących w ciągłych rozjazdach, żyjących za granicą czy też godzących obowiązki rodzinne z zawodowymi. To studia w trybie on-line. Umożliwiają podniesienie kompetencji w elastyczny i nowoczesny sposób, w wybranym przez siebie czasie i miejscu.

Dobra lokalizacja, przyjazny dziekanat, wartościowi wykładowcy, a także rozbudowany system stypendiów dla studentów to wszystko sprawia, że WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni jest chętnie wybierana i polecana. Stypendia pozwalają opłacić czesne, staż czy inny życiowy cel. O właściwy dobór finansowania dba pełnomocnik rektora ds. stypendiów. Studenci mogą otrzymywać nawet 1000 zł miesięcznie.

Rekrutacja na studia I i II stopnia już trwa, obecnie obowiązuje promocja na wpisowe, a pełna oferta studiów znajduje się na stronie internetowej uczelni:WSAiB

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fale morskie powstają na Bałtyku w wyniku:

 

Najczęściej czytane