Wydarzenie

Social Media Show 2017

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 lutego - 3 marca 2017
miejsce:

Inkubator Starter  mapa

adres:
Gdańsk, Lęborska 3B
bilety:
10-20 zł 10 zł - 20 zł za każde spotkanie
PATRONAT

Jak co roku Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza na Social Media Show - wydarzenie, którego tematem przewodnim jest intrygujący świat mediów społecznościowych. W dniach od 27 lutego do 3 marca w STARTERZE odbędzie się 6 spotkań skierowanych do specjalistów, pasjonatów nowych mediów, młodzieży czy nauczycieli. To już ostatni moment na zapisy! Rejestracja dostępna na stronie: www.sms.inkubatorstarter.pl.Jakie są najnowsze trendy? Jak rozwinąć biznes przy pomocy Facebooka? Jak radzić sobie z kryzysami w socialach? To tylko kilka z licznych pytań, na które odpowiedzi poznają uczestnicy Social Media Show.

- Do STARTERA przyjadą influencerzy oraz przedstawiciele marek, których działania promocyjne w mediach społecznościowych są warte uwagi. W ciągu tygodnia wypełnionego spotkaniami, każdy znajdzie coś dla siebie, co pokazuje fakt, że bilety rozchodzą się w ekspresowym tempie - mówi Sara Miotk, koordynatorka "SMS" z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

Social Media Show rozpocznie wydarzenie Creative Morning. W poniedziałek, 27 lutego przedstawiciele marek modowych takich jak: Mustache.pl i ladnerzeczy.co opowiedzą, jak rozwijali firmy dzięki mediom społecznościowym. Tego samego dnia eksperci z agencji Beeffective, newCreative i firmy SentiOne opowiedzą, o trendach, które warto wykorzystać w komunikacji. Następnego dnia firma NewMedia.House tworzona przez 20-letnich przedsiębiorców zainspiruje osoby przed 30. rokiem życia do tworzenia własnych biznesów w oparciu o trendy na Fecebooku. Za to, 1 marca, intrygującą ciemną stronę marketingu przybliżą specjaliści z agencji Personal PR, Studio 102 oraz marka Red Bull.

Jak zawsze w STARTERZE nie zabraknie spotkania Edu Generator dla nauczycielek i nauczycieli. Przy okazji Social Media Show uczestnicy porozmawiają o wizerunku nauczyciela w mediach społecznościowych. A tydzień z nowymi mediami zakończy FuckUp Night Trójmiasto, na którym goście opowiedzą o swoich biznesowych porażkach i pozwolą uczestnikom wydarzenia uczyć się na ich własnych błędach.

Tegoroczne Social Media Show będzie także okazją na wyjście ze świata online:
­- Specjalnie dla uczestników Social Media Show przygotowujemy w STARTERZE strefę gier planszowych. Będzie to świetna forma relaksu i okazja do zapoznania się z uczestnikami wydarzenia - mówi Paweł Kurnatowski z firmy Rebel, która jest sponsorem Social Media Show.
Social Media Show odbędzie się w dniach 27 lutego - 3 marca 2017 roku w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. Obowiązują zapisy. Szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na stronie: www.sms.inkubatorstarter.pl. Główni sponsorzy wydarzenia to: SentiOne, Rebel, Beeffective. A patroni medialni to: trojmiasto.pl, Radio Eska, gdansk.pl, Crossweb.

HARMONOGRAM

Creative Morning 27.02. 9:00 - 12:00

Creative Morning to cykliczne spotkania organizowane od początku 2012 r. przez Inkubator STARTER, które przybierają formę śniadania biznesowego powiązanego z networkingiem. Podczas lutowego spotkania nasi goście na własnym przykładzie opowiedzą o tym w jaki sposób wprowadzili nową markę na rynek. Już dziś zdradzimy Wam, że pierwszymi prelegentami będą Konrad Ozdowy i Patrick Deba założyciele Mustache.pl. Bądźcie cierpliwi, niedługo ujawnimy kolejnych. ZAPISZ SIĘ

Trendy marketingowe, czyli MUST HAVE na 2017 - 27.02. 17:00-20:00
Spotkanie z cyklu Creative People/Creative Ideas poświęcone trendom marketinowym na rok 2017, podczas którego poruszymy tematy tj.: monetyzacja mediów społecznościowych, video komunikacja, growth hacking, monitoring mediów społecznościowych, a na koniec podyskutujemy o tym w którą stronę idą social media. Naszymi gośćmi będą: Anna Ratajczak-Piotrowska i Tomasz Piotrowski z Beeffective, Artur Smolicki (newCreative), Jagoda Prętnicka - Markiewicz (Sentione). ZAPISZ SIĘ

Ciemna strona marketingu - case study 1.03. 17:00-20:00
Spotkanie z cyklu Creative People/Creative Ideas poświęcone ciemnej stronie marketingu, czyli małe podsumowanie ubiegłego roku. Podczas wydarzenia nasi goście opowiedzą o najgłośniejszych kryzysach w mediach społecznościowych, najciekawszych grzechach brandingu oraz o tej twarzy blogosfery, której na pierwszy rzut oka nie widzimy. Naszymi gośćmi będą: Karolina Janik i Karolina Szafarz(Personal PR), Łukasz Murawski (Studio 102) oraz Adam Szostek (Redbull). ZAPISZ SIĘ

Edu Generator 2.03. 14:00 - 16:00
Edu Generator to inicjatywa skierowana do pedagogów gotowych szukać nowych rozwiązań, pomysłów i wyzwań w swojej codziennej pracy dydaktycznej. Na spotkaniach poruszane są nowatorskie, kreatywne i inspirujące tematy oraz metody i narzędzia oświatowe propagujące myślenie twórcze. Lutowe spotkanie odbędzie się w temacie kształtowania wizerunku w social mediach w kontekście budowania relacji w edukacji. Zapisy już wkrótce.

Fuckup Night Trójmiasto 3.03. 19:00 - 21:00
To cykl wydarzeń będących częścią międzynarodowej społeczności. Podczas spotkań odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. Idea, która urodziła się w 2012 roku w Meksyku, obecnie rozprzestrzeniła się na cały świat, dotarła również do STARTERA. Już dziś zdradzimy pierwszych śmiałków, którzy postanowili wystąpić na naszej scenie: Aleksandra Mokwa Miasto Gdańsk (#ilovegdn, #BFGdansk) oraz Monika Gorczyca Content King. Zapisy już wkrótce.
Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Sprawdź się

Poziom:

Źródła energii odnawialnej to: