stat
Wydarzenie już się odbyło

Spotkanie z uważnością

Mindfulness to metoda, która pozwala odejść niechcianym uczuciom, myślom, nastrojom, stanom. Dzięki treningowi uważności uczymy się być pełniej w "tu i teraz". Trening uważności zwykle prowadzi do większej pewności siebie, poprzez lepsze poznanie samego/samej siebie, większą otwartość na krytykę i mniejszą skłonność do krytykowania się.

kwi 23

czwartek, godz. 9:00 - 12:00

bilety 199 zł
Przyjdź, jeśli chcesz:
- Zrobić pierwszy krok w treningu uważności
- Poznać metody uważnej komunikacji i uważnego słuchania
- Przełączać tryby, być pełniej w "tu i teraz"

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się radzić sobie z codziennymi trudnościami i chcą poprawić jakość swojego życia. W czasie zajęć dowiesz się w jaki sposób mindfulness może pomóc Ci w komunikacji z innymi osobami i z samą sobą.

Dlaczego warto wziąć udział:
- Poznasz i przećwiczysz sprawdzone techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami i natrętnymi myślami
- Otrzymasz ebook Minuta uważności, opisane w nim ćwiczenia i techniki, które będziemy stosować podczas warsztatu, pomogą Ci wrócić do nich, zainspirować się na nowo, odświeżyć wiedzę, zastosować proponowane metody
- Otrzymasz ebook DOPAMINA - o 8 strategiach uważnego życia. Odkryjesz, że uważność to nie tylko zestaw technik i metod, ale, być może przede wszystkim, styl życia.

Program warsztatu:
- Wprowadzenie do uważności - mindfulness
- Wprowadzenie do medytacji uważności i medytacja uważności: medytacja góry oraz medytacja skoncentrowana na oddechu
- Dystans, pięć Zet, praca z uporczywymi myślami.

Warsztat prowadzi Jarosław Chybicki, z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI). Twórca autorskiego programu podnoszenia efektywności pracy poprzez rozwój uważności Mindfulness Based Professional Training, który znalazł uznanie wielu menedżerów i firm. Partner zarządzający Grow One, dyrektor merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Autor książek: Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą  i Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia. Współautor HR Biznes Partner. Autor wielu kursów online. Prowadzi blog Uważne życie pod adresem: www.uwaznezycie.pl

Zapisy mailowo: centrum@jogapilates.pl,
sms/telefonicznie:
Recepcja 507 154 782
Beata Oganowska 884 886 621
Gosia Stanisławska 505 578 222
lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?