• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi zajęć pozaszkolnych

Za nami pierwsze tygodnie nauki. Jeśli szukasz zajęć, dzięki którym Twoje dziecko rozwinie zainteresowania i pasje - odwiedź targi edukacyjne w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Znajdziesz propozycje zajęć, które organizują placówki z okolicy. Stoiska będą dostępne w pasażu centrum handlowego w sobotę 23 września od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Na małych uczestników targów i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia! Dzieci będą mogły z bliska obejrzeć roboty, bawić się nimi, a także spróbować sił w ich programowaniu. Roboty i inne konstrukcje będzie można zbudować samodzielnie z klocków LEGO®. Na miłośników nauk ścisłych czekają zabawy matematyczne i gry pamięciowe. Z kolei dzieci, które chcą się uczyć języków obcych, będą mogły wziąć udział w lekcjach pokazowych oraz miniwarsztatach językowych. Nie lada atrakcją dla dzieci i ich rodziców będą także miniwarsztaty stolarskie. Program wydarzenia dopełnią występy podopiecznych Akademii AMAKids oraz pokazy tańca. Chętni będą mogli wziąć również udział w poradach i konsultacjach logopedycznych.

Podczas targów zajęć pozaszkolnych w naszym Centrum Handlowym Auchan Gdańsk swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak GO4Robot - robotyka dla dzieci, Just LAB Justyna Nieradko, Prestige Lingua - szkoła językowa, Enzym Studio - szkoła tańca, Akademia Coś Tam Wymyślę, Akademia rozwoju intelektualnego AMAKids, Akademia SKILE kursy i warsztaty kompetencji społecznych Soward Skills dla dzieci" oraz Logopeda dziecięcy "rrr".

Placówki obecne na targach, przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się 23 września w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku w godzinach od 12.00 do 17.00. Wstęp wolny.

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel to:

 

Najczęściej czytane