"Witaj szkoło!" w Galerii Zaspa. Przyjdź, zagraj i wygrywaj nagrody

Odwiedź Galerie Zaspa w sobotę, 28 września. Odbierz przybory szkolne za zrobione tu zakupy. Powalcz o nagrodę główną: tornister szkolny z pełnym wyposażeniem ucznia.
Odwiedź Galerie Zaspa w sobotę, 28 września. Odbierz przybory szkolne za zrobione tu zakupy. Powalcz o nagrodę główną: tornister szkolny z pełnym wyposażeniem ucznia. mat. prasowe

Zbliża się koniec wakacji, dlatego najwyższy czas pomyśleć o skompletowaniu szkolnej wyprawki. A gdyby tak wygrać w pełni wyposażony plecak albo nowy piórnik? Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w zabawie "Witaj szkoło!", która odbędzie się w Galerii Zaspa.W najbliższą sobotę, 28 sierpnia, Galeria Zaspa przy al. Rzeczypospolitej 33Mapka, zaprasza do udziału w akcji "Witaj szkoło!".

Każdy, kto tego dnia przyjdzie do galerii i zrobi zakupy za kwotę minimum 50 złotych, będzie miał szansę na wygraną wspaniałej nagrody.

W godzinach 10-16, przy specjalnym stoisku czekać będą hostessy, które po sprawdzeniu rachunku wymienią go na szkolną niespodziankę.

Galeria Zaspa zaprasza w sobotę na zakupy i konkursy.
Galeria Zaspa zaprasza w sobotę na zakupy i konkursy. mat. prasowe
Galeria przygotowała wiele upominków. Wśród nich są nagrody gwarantowane, takie jak piórniki, kredki, mazaki, pudełka śniadaniowe czy worki na buty.

Jednak ci, którzy mają ochotę na więcej, będą mogli wziąć udział w dodatkowej zabawie. W pasażu handlowym stanie refleksomierz, czyli symulator badający czas reakcji i szybkość ruchów.

To świetna atrakcja, przy okazji której można zdobyć nagrodę główną. Osoby, które wykażą się najlepszym refleksem (jedna osoba na godzinę) otrzymają plecaki z pełnym wyposażeniem!

Akcja "Witaj szkoło!" odbędzie się najbliższą sobotę w godzinach 10:00-16:00. Pamiętajmy, że paragony na nagrody wymienimy tylko za zakupy dokonane 28 sierpnia.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Wydarzenia

Arena Mówców
Arena Mówców
wykład, konferencja
mar 28
poniedziałek, g. 9:00
Gdynia, Gdynia Arena
Festiwal Konopny
Festiwal Konopny
spotkanie, targi
sty 29-30
sobota - niedziela, g. 12:00
Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
Festiwal Piwa, Wina i Cydru
Festiwal Piwa, Wina i Cydru
degustacja, spotkanie, targi
sty 29-30
sobota - niedziela, g. 12:00
Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?