stat

YES Gdańsk 2021

Zapraszamy na konferencję YES! Gdańsk 2021 - Young Electric Summit, organizowaną przez Studenckie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich Politechniki Gdańskiej. Celem projektu YES! Gdańsk jest wyjście naprzeciw potrzebom studentów. Organizatorom zależy na stworzeniu dla nich okazji do zaczerpnięcia wiedzy od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze energetycznym.

Wierzymy, że organizowane wydarzenie pomoże osobom wiążącym przyszłość z sektorem energetyki na ukierunkowanie swojej ścieżki kariery.

Wydarzenie odbędzie się na platformie wideokonferencyjnej ZOOM - link do zaproszenia znajduje się na fangape wydarzenia na Facebooku.

Podczas wydarzenia odbędą się prelekcje wykładowców akademickich i specjalistów z branży elektro energetycznej, których wskazówki mogą okazać się niezbędne dla młodych inżynierów na przyszłej drodze zawodowej.

Na uczestników czekają również różnorodne quizy z nagrodami. W związku z wydarzeniem organizatorzy planują także szkolenia techniczne, pozwalające na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie wiedzy z zakresu elektrotechniki i energetyki.

Zapraszamy serdecznie!
kwi 21

środa, godz. 10:00 - 17:00

Online
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Nagrzane od podłoża powietrze:

 

Najczęściej czytane