• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Budowanie trwałej wartości przedsiębiorstwa - Śniadanie Harvard Business Review Polska

Podstawowym celem każdego komercyjnie działającego przedsiębiorstwa jest jego trwały wzrost wartości. Budując go, należy jednak uwzględnić wiele czynników, począwszy od rodzaju prowadzonej przez firmę działalności, poprzez umiejętność wyróżnienia się na tle rywali, aż po samą osobę prezesa.

maj 24

piątek, godz. 10:00

Gdynia,
bilety 120 zł
ulgowy 60 zł
maj 28

wtorek, godz. 16:00 - 22:00

Gdańsk,
bilety 450 zł
przedsprzedaż 370 - 390 zł
Jak zarządzać wzrostem przedsiębiorstwa? Czym jest wartość firmy i jak ją mierzyć? Na te pytania odpowiemy podczas cyklu śniadań Harvard Business Review Polska, zatytułowanego Budowanie trwałej wartości firmy.

Uczestnicy spotkań dowiedzą się:
- Jak najefektywniej budować i oceniać wartość przedsiębiorstwa?
- Jakie elementy są najistotniejsze przy planowaniu i kreowaniu wzrostu firmy?
- Jakie formy finansowania sprzyjają budowaniu trwałej wartości przedsiębiorstwa?
- Jak motywować menedżerów do myślenia w kategoriach długoterminowych?
- Jak na trwały wzrost mogą wpłynąć akcjonariusze i organy nadzorcze firmy?

REJESTRACJA

Prezentacja case study:

Marek Rybiec - Prezes Zarządu Skarbiec TFI SA

Marek Rybiec na stanowisko prezesa zarządu Skarbiec TFI SA został powołany w lipcu 2012r. Przygodę z finansami rozpoczynał w Biurze Maklerskim WBK SA. Następnie pracował w PKO/CREDIT SUISSE TFI SA. W 2007 roku został Dyrektorem Departamentu Zarządzania Relacjami Klientów BRE Wealth Management SA i członkiem zarządu spółki. Od 2008 r. w Domu Inwestycyjnym Xelion pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Zarządzania Siecią Sprzedaży, a później wiceprezesa zarządu. Jest absolwentem Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Inwestycji Kapitałowych, Zarządzania i Marketingu oraz Rynku Funduszy Inwestycyjnych, a także studia menedżerskie Executive MBA zorganizowane przy udziale Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Uniwersytetu Gdańskiego oraz Erasmus University.

Uczestnicy panelu dyskusyjnego:

Filip Berkowski - Dyrektor Inwestycyjny w Enterprise Investors

Pracował nad inwestycjami funduszu w spółki Scitec Nutrition, Danwood oraz w Grupę 3S. Przed podjęciem pracy w EI pracował w Zespole Doradztwa Transakcyjnego Ernst & Young (obecnie EY) w Warszawie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskał tytuł magistra na kierunkach finanse i bankowość oraz stosunki międzynarodowe. Studiował również na uniwersytecie Heriot-Watt w Edynburgu. W 2011 roku zdobył członkostwo w ACCA.

Małgorzata Badowska - Radca prawny, Managing associate w kancelarii GESSELL

Specjalizuje się w transakcjach fuzji i przejęć (M&A) na rynku niepublicznym oraz transakcjach dotyczących pozyskania finansowania. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje współpracę z funduszami private equity i venture capital w szeregu transakcji i wielu procesach restrukturyzacyjnych, w tym tworzeniu funduszy i akwizycjach. Doradza bankom i instytucjom finansowym, a także przedsiębiorcom, przy zawieraniu umów dotyczących pozyskania finansowania, w tym umów kredytowych oraz umów o emisję obligacji. Brała również udział w licznych transakcjach dotyczących restrukturyzacji zadłużenia, w transakcjach sekurytyzacyjnych oraz transakcjach dotyczących nabywania pakietów wierzytelności.

Karol Bach - dyrektor mBanku S.A. ds. corporate finance, prezes zarządu mCorporate Finance SA

W zespole mBank S.A. od 2011 roku. Brał udział w opracowaniu i przeprowadzeniu projektu integracji bankowości inwestycyjnej wokół bankowości korporacyjnej. Od 2013 roku jest odpowiedzialny za nadzór pionu corporate finance mBanku S.A., na który składają się obszary doradztwa w transakcjach fuzji i przejęć (M&A), wprowadzanie spółek na giełdę (ECM) oraz emisje papierów dłużnych (DCM). Przed dołączeniem do zespołu mBanku, pracował m.in. w J.P. Morgan w Londynie, gdzie zdobył bogate doświadczenie w realizacji złożonych transakcji M&A w Europie Środkowo-Wschodniej. Współtworzył warszawski oddział funduszu private equity EQT Partners, będący jednocześnie biurem na region Europy Środkowo-Wschodniej. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i posiada tytuł MBA Harvard Business School.

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Pomniki przyrody to:

 

Najczęściej czytane