stat
Impreza już się odbyła

Design talks Business Summit

Wydarzenie w ramach

Już 9 lipca startuje szósta edycja Design talks Business Summit organizowanego w ramach festiwalu Gdynia Design Days przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni | Centrum Designu. To spotkanie w międzynarodowym gronie przedsiębiorców i projektantów, którego celem jest kreowanie lepszej teraźniejszości i przyszłości. Wydarzenie jest okazją do rozważenia możliwych scenariuszy przyszłości i ścieżek działania.

lip 31

sobota, godz. 10:00

Gdynia, na końcu ulicy Olkuskiej
Wstęp wolny

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
Trwa pandemia i wszystko wokół nas ulega drastycznym zmianom, dlatego musimy zakwestionować znane rozwiązania i poszukać nowych modeli biznesowych. Design talks Business Summit to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i kontaktów dla praktyków designu i biznesu. Jej celem jest motywowanie do zmiany.

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji i jest płatny. Wybierać można spośród trzech pakietów: Early Birds (tylko do 13 czerwca lub do wyczerpania puli biletów), Basic lub Premium. Pakiet Basic daje możliwość wysłuchania wykładów, case studies i debat pogłębiających w 3 blokach tematycznych. Pakiet Early Birds oraz Premium pozwala słuchać, ale także działać poprzez udział w wybranych warsztatach.

Wykłady
Prelekcje podzielone są trzy bloki tematyczne. Międzynarodowi eksperci, w tym Erick Smet, czy Raz Godelnik, podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami. To potężna dawka inspiracji do podejmowania działania!

Warsztaty
Jak zaprojektować solidarną organizację? Jak budować zaangażowany zespół? Czym jest Foresight w zarządzaniu zmianą? Jak projektować opakowania w systemie cyrkularnym? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań przyniosą specjaliści podczas warsztatów.

Śniadanie
Poranny networking przy kawie w atmosferze kuluarowego spotkania to idealny początek dnia pełnego inspiracji i motywacji do działania. Śniadanie to okazja do poznania uczestników i prelegentów.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to:

 

Najczęściej czytane