Wiadomości

stat

Fryzjer, logistyk czy specjalista ds. rachunkowości? Wybierz bezpłatny kurs zawodowy dla siebie

Każdy uczestnik projektu może bezpłatnie skorzystać z oferty kursów zawodowych, które pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy.
Każdy uczestnik projektu może bezpłatnie skorzystać z oferty kursów zawodowych, które pozwolą na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, a tym samym lepszej pracy. mat. prasowe

Taki kurs to szansa na dobrą pracę, bo umożliwia zdobycie w krótkim czasie konkretnych umiejętności oczekiwanych przez pracodawców. Każdy uczestnik projektu może bezpłatnie skorzystać z oferty tych kursów zawodowych, dzięki współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia organizuje TEB Edukacja w Gdańsku i w Gdyni.- Kursy skierowane są do osób zainteresowanych fryzjerstwem i stylizacją fryzur, logistyką, spedycją i rachunkowością, pracą w kadrach czy grafiką komputerową. To oferta dla osób po 25 roku życia, które chcą stale się rozwijać - mówi Anna Błaszczyk, kierownik działu marketingu TEB Edukacja.
Dodatkowo kursanci otrzymują bezpłatne: podręczniki, egzamin państwowy i zaświadczenie z MEN po zakończeniu kursu. Zajęcia ruszają w październiku 2017 i będą prowadzone w trybie wieczorowym lub zaocznym. Jest więc możliwość łączenia ich z pracą zarobkową. Wszystkie kursy to kilkaset godzin zajęć teoretycznych i kilkadziesiąt godzin zajęć praktycznych.

Kto może skorzystać z projektu?

- Projekt skierowany jest dla osób powyżej 25 roku życia, zamieszkujących lub uczących się lub pracujących na terenie woj. pomorskiego. Nie jest wymagane wykształcenie średnie. Na uczestników czeka doświadczona i wykwalifikowana kadra dydaktyczna oraz nowoczesne warunki do nauki - wylicza Błaszczyk.
Dla przyszłych fryzjerów, bankowców i grafików

Do wyboru jest siedem kursów, a liczba miejsc jest ograniczona, także zachęcamy do zapisu i rezerwacji miejsca w grupie.

Zajęcia z FRYZJERSTWA są przeznaczone m.in. dla osób, które chcą pracować w salonach fryzjerskich, salonach piękności, studiach metamorfozy, ale też teatrach, czy na różnorodnych sesjach zdjęciowych. Do wyboru są dwa kursy: z wykonywania zabiegów fryzjerskich oraz z projektowania fryzur.

RACHUNKOWOŚĆ to świetny kurs dla osób, które chcą zajmować się rozliczaniem finansowym i prowadzeniem rachunkowości w przedsiębiorstwie czy instytucji. Taka osoba może być zatrudniona w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, usługowych, w jednostkach sektora finansów publicznych, w bankach, czy biurach rachunkowych.

KADRY, PŁACE, PODATKI to z kolei kurs dla osób zainteresowanych pracą w administracji i firmowych działach HR czy inaczej zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. To jeden z najistotniejszych elementów funkcjonowania każdej firmy czy instytucji.

Uczestnik kursu MULTIMEDIA i GRAFIKA KOMPUTEROWA nabywa umiejętności przygotowania prezentacji graficznych i multimedialnych oraz wykonywania i wdrażania internetowych projektów multimedialnych. Stanowi to ważny element pracy w dziale marketingu, w redakcjach, agencjach reklamowych czy drukarniach.

LOGISTYKA i SPEDYCJA - kursy przygotowują też do wykonywania zawodów logistyka i pracownika spedycji. Oba stanowiska mają zastosowanie praktycznie w każdej branży i firmie. Logistyk to osoba zajmująca się sprawnym przepływem materiałów i surowców między poszczególnymi firmami. Z kolei spedycja dotyczy bardziej organizacji transportu drogowego, lądowego, morskiego lub lotniczego i może mieć często wymiar międzynarodowy.

Bezpłatne kursy zawodowe w Gdańsku i Gdyni będą dotyczyły:
  • MULTIMEDIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA (EFS)- kwalifikacja A.25 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych

  • RACHUNKOWOŚĆ (EFS)- kwalifikacja A.36 - Prowadzenie rachunkowości

  • KADRY I PŁACE, PODATKI (EFS) - kwalifikacja A.65 - Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych

  • SPEDYCJA (EFS) - kwalifikacja A.28 - Organizacja i nadzorowanie transportu

  • LOGISTYKA (EFS) - kwalifikacja A.30 - Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania

  • FRYZJERSTWO (EFS) - kwalifikacja A.19 - Wykonywanie zabiegów fryzjerskich

  • STYLIZACJA FRYZUR (EFS) - kwalifikacja A.23 - Projektowanie fryzur

Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji tutaj.


Miejsca realizacji projektu i zapisy:
Szkoły policealne TEB Edukacja
GDAŃSK, ul. Dmowskiego 16A, tel. 58 765 96 90, e-mail: gdansk@teb.pl
GDYNIA, ul. Armii Krajowej 30, tel. 58 765 96 95, e-mail: gdynia@teb.pl
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (10)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sprawdź się

Poziom:

Jakie ptaki cenione przez staropolskich kucharzy żyją w okolicy Trójmiasta?