• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

International Week'24

International Week'24 to cykliczne wydarzenie organizowane przez Powiślańską Szkołę Wyższą już od kilku lat i co roku witamy coraz to nowych gości z przeróżnych krajów. Jednak IW'24 to nie tylko networking pomiędzy Uczestnikami wydarzenia, to czas, gdy przedstawiamy Polskę i polską kulturę światu.

Choć przedsięwzięcie trwa tydzień, to w trakcie IW'24 odbywają się trzy główne wydarzenia:
- XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Oblicza Dobrobytu",
- VI Międzynarodowa Konferencja Studencka,
- VI Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego.

Te trzy niezwykle rozwijające wydarzenia co roku przepływają w atmosferze naukowej. Wymiana poglądów na istotne tematy, przestawianie problemów badawczych oraz projektów, nad którymi uczestnicy IW'24 pracują i je rozwijają.International Week'24 to piękne międzynarodowe wydarzenie naukowe pozwalające zintegrować się z innymi krajami właśnie w Gdańsku. Tak wielkie wydarzenie współtworzymy z wybitnymi Uczelniami z całego świata. Współorganizatorzy tego wydarzenia, w tym Medical University Sofia z Bułgarii, Assam Down Town University z Turcji oraz Eurasia International University z Armenii, są sercem i duszą tego wyjątkowego spotkania. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu, Międzynarodowy Tydzień Edukacji 2024 staje się areną wymiany wiedzy i doświadczeń na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na International Week'24! To wydarzenie stwarza wyjątkową okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń międzynarodowych oraz budowania silnych więzi między instytucjami edukacyjnymi na całym świecie.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie miasto jest siedzibą władz województwa Pomorskiego?

 

Najczęściej czytane