• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Meet the Expert: ChatGPT bez tajemnic

Interesujesz się sztuczną inteligencją? To na pewno znasz już ChatGPT. Ale czy wiesz o nim wszystko? To jedno z najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji ma wiele zastosowań, od pisania artykułów i wierszy po tłumaczenie tekstu na różne języki.

gru 7

czwartek, godz. 18:00

Wstęp wolny
gru 13

środa, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 149 zł
Odstawmy te książkowe definicje na bok! Już 26 kwietnia o godzinie 14:00 podczas webinaru w ramach cyklu Meet the Expert Senior Software Engineer w Xebia Alex Torianyk opowie Wam nieco więcej o tym fenomenalnym narzędziu i odkryje wszystkie karty!

Dowiesz się między innymi:
- jak naprawdę działa ChatGPT,
- czy wykorzystujesz jego pełen potencjał,
- jaki będzie mieć realny wpływ na rynek pracy i nasze codzienne życie.

Kim jest nasz prelegent? Alex to pasjonat technologii, od kilku lat zdobywa doświadczenie w projektach związanych z .NET, Chmurą oraz DevOps'em. Entuzjasta dzielenia się wiedzą, oraz upraszczania procesów. Twórca i prowadzący warsztatów "Azure Od Zera". W wolnych chwilach uprawia sport, czyta wszystko i o wszystkim oraz zaraża innych swoją energią.

Na spotkaniu przewidziana została prezentacja, po której nastąpi sesja Q&A! To idealny czas, by wymienić się informacjami i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zarejestrujcie się już dziś na wydarzenie, korzystając z linka:
https://bit.ly/mte-xebia

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to: