• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mindfulness i Redukcja Stresu - bezpłatne spotkanie informacyjne na żywo

Chcesz zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu i zminimalizować jego objawy? Szukasz sposobu na wzmocnienie uważności i koncentracji? A może jesteś w trakcie leczenia choroby wywołanej stresem lub w psychoterapii i pragniesz przyspieszyć ten proces?

Rozważ udział w treningu redukcji stresu opartym na mindfulness (MBSR).

To metoda potwierdzona naukowo, neutralna religijnie i światopoglądowo, dostępna dla każdego bez względu na kondycję fizyczną. Szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na dolegliwości wynikające ze stresu, narażonym na podwyższony poziom stresu lub obarczonym dużą odpowiedzialnością za innych, ale korzyści może odnieść praktycznie każdy, kto tego zechce.

Dołącz do tego bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania informacyjnego
- 18.09 - poniedziałek 19:00 - online pod tym linkiem
- 20.09 - środa - 9:00  pod tym linkiem
- 22.09 - piątek 20:00 - na żywo w Laboratorium Oddechu (po Dobry Wieczór z Mindfulness)
- 25.09 - poniedziałek - 12:30 - online pod tym linkiem
- 27.09 - środa - 17:45  pod tym linkiem

Obecnie trwa nabór do dwóch grup stacjonarnych w Sopocie - porannej i wieczornej oraz jednej weekendowej grupy online. Więcej szczegółów na spotkaniu. Opowiem o strukturze kursu i jego efektach, warunkach, które sprzyjają korzystaniu z jego dobrodziejstw. Będziesz mogła/mógł zapytać o wszystko co jest z nim związane i zdecydować czy to odpowiednia metoda dla Ciebie.

PROWADZĄCA - Marta Reszko
"Z wykształcenia jestem psycholożką, coachem Non-dual oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Prowadzę kursy redukcji stresu MBSR, dni uważności oraz regularne spotkania medytacyjne. Prywatnie od ponad 20 lat pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami, m.in. w nurtach mindfulness, embodiment, non-dual. Jestem mamą 8-letniej córki, miłośniczką tańca, zwierząt, drzew i diety roślinnej."

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeka przepływa przez centrum Gdańska?

 

Najczęściej czytane