• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Nowe Trendy w Turystyce

W roku 2021 sytuacja związana z pandemia COVID-19 szybko się poprawia. Widać już przysłowiowe "światełko w tunelu", dzięki szczepionkom i przestrzeganiu rygorów sanitarnych.

Jesteśmy przekonani, że w ciągu najbliższych miesięcy życie wróci na swoje stare, dobre tory, a skoro tak, to czas się spotkać podczas New Trends in Tourism 2021.

Tradycyjnie zapraszamy do Gdańska, stolicy liczącej około 1 mln mieszkańców aglomeracji. Miasta wolności. Miasta Solidarności. Miejsca ze wspaniałą i inspirującą, choć nie zawsze łatwą, historią. Ponad 1000-letni Gdańsk jest idealnym miejscem, aby czując wiatr pozytywnych zmian, dyskutować, uczyć się i wymieniać doświadczeniami.

Dodatkowym atutem jest budynek, w którym odbędzie się konferencja - Europejskie Centrum Solidarności. Symboliczny i inspirujący będący nie tylko symbolem, ale i międzynarodowym forum wymiany myśli i budowania trwałych relacji.

Program konferencjiW tym roku odbędzie się już 11 edycja NTT. Spotkanie co roku gromadzi ponad 400 przedstawicieli branży. Konferencja obfituje w wykłady, warsztaty, networking i od zawsze służy wprowadzaniu najnowszych rozwiązań i najlepszych pomysłów w dziedzinie szeroko pojętej turystyki. Z pewnością mocną stroną tego międzynarodowego wydarzenia są znani i cenieni lektorzy i wykładowcy z całej Europy. Najbliższa edycja odbędzie się z udziałem takich zagranicznych ekspertów jak m.in. Rob Davidson, Eran Ketter, Doug Lansky, czy Nicolas Hall, dlatego podstawowym językiem NTT jest angielski. Nie zabraknie także specjalistów z naszego kraju. To m.in. Piotr Bucki czy Łukasz Wysocki.

Najważniejsze wydarzenie branży turystycznej w Polsce zaplanowaliśmy w Gdańsku na piątek 29 października 2021. NTT odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w formie hybrydowej. Częściowo jako spotkanie stacjonarne, a częściowo on-line. Niebawem przedstawimy kolejne, bardziej szczegółowe informacje. Do zobaczenia w październiku!

Przeczytaj także

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Owady to:

 

Najczęściej czytane