stat
Wydarzenie już się odbyło

Nowe Trendy w Turystyce

"Miłość od pierwszej wizyty studyjnej", "Marketing nieoczywisty" czy "Liczba prawdę Ci powie" - to tylko niektóre z tematów konferencji NOWE TRENDY W TURYSTYCE, która już jutro (31 marca) odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej na Pomorzu.

mar 23-25

środa - piątek, godz. 8:50 - 17:25

Wstęp wolny
Gospodarzem konferencji będzie Piotr Bucki, strateg, researcher i badacz trendów oddany idei copyleft i kulturze remiksu. Prelekcje wygłoszą eksperci z branży, m.in.: Michał Pawelec, Country Manager Poland w największym na świecie społecznościowym serwisie wspólnych przejazdów BlaBlaCar, Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz autor raportu "Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce - Poland Meetings and Events Industry Report", Łukasz Wysocki, prezes zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Zaplanowano też warsztaty: "Polowanie na turystów ze wsparciem analityki z użyciem narzędzia analytics", "Przyjeżdża turysta do miasta i ... staje się Twoim najlepszym sprzedawcą. Jak wykorzystać w tym celu crowdfunding?".


PRELEGENCI

PROGRAM

REJESTRACJA

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Sosna zwyczajna: