• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

"Pierwszy dzwonek" z Galerią Zaspa

29 sierpnia 2022 

Nowy rok szkolny za pasem. Warto rozpocząć go z uśmiechem i przygotować się do nowych wyzwań, przygód oraz spotkania z koleżankami i kolegami z klasy. Z pewnością przyda się worek na buty, plan lekcji, długopisy i ołówki, a także piórnik. Ale... w wyjątkowej odsłonie! Bo przygotowane i ozdobione własnoręcznie przez samych uczniów. Galeria Zaspa zaprasza dzieci wraz z rodzinami na bezpłatne kreatywne warsztaty, podczas których z pomocą animatorek uczniowie przygotują swoje własne szkolne akcesoria. A to nie wszystko. W nagrodę za udział w zajęciach każde dziecko otrzyma w prezencie piórnik z wyposażeniem. Widzimy się w pierwszą sobotę września w Galerii Zaspa!We wszystkich szkołach już za chwilę zadzwoni pierwszy dzwonek. Jedni uczniowie rozpoczynają kolejny rok nauki, dla innych to dopiero początek wielkiej szkolnej przygody. Zarówno dla starszych, jak i młodszych uczniów Galeria Zaspa przygotowała na nowy rok szkolny wyjątkowe atrakcje, tak by wrócić do szkoły z przytupem i w dobrym nastroju. Już 3 września (sobota) w godz. 10-16 dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, na których rozwiną swoją wyobraźnię, umiejętności twórcze i kreatywne myślenie.

Dekorowanie worków na buty i tworzenie planu lekcjiTego dnia w Galerii Zaspa pojawi się specjalna strefa z trzema stanowiskami, gdzie najmłodsi pod okiem animatorek będą ozdabiać przygotowane z myślą o nich akcesoria szkolne. Przy pierwszym stanowisku wspólnie udekorujemy worki na buty, każdy będzie wyjątkowy - bo dokładnie taki, jak sobie wymarzymy.

Następnie w ruch pójdą flamastry i kredki, a najmłodsi za ich pomocą zmienią zwykły plan lekcji w małe dzieło sztuki. Tak przygotowany lekcyjny plan z pewnością dumnie zawiśnie na lodówce lub ozdobi dziecięce biurko.

Następny krok to ołówki i długopisy. Na tym stanowisku za pomocą kolorowych ozdób nadamy naszym standardowym przyborom do pisania niepowtarzalny wygląd. Wykonane przez siebie akcesoria mali artyści będą mogli oczywiście zabrać ze sobą do domu.

Na potrzeby zabawy każdy uczestnik otrzyma od animatorek specjalny kupon, w którym będzie można zbierać pieczątki za udział w warsztatach. Jedno zadanie to jedna pieczątka potwierdzająca udział w zajęciach. Po zebraniu trzech stempelków na dzieci czeka nagroda - kolorowy piórnik wraz z wyposażeniem.

Rodzinne zakupy po zabawieSzykuje się fantastyczny powrót do szkoły. Szczegółowe informacje oraz regulamin zabawy dostępne będą podczas wydarzenia. Po udziale w warsztatach warto wybrać się też na rodzinne zakupy i uzupełnić brakującą jeszcze garderobę i akcesoria do szkoły. W sklepach Galerii Zaspa najemcy przygotowali specjalne oferty oraz promocje i rabaty właśnie z myślą o rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Artykuły szkolne i papiernicze zakupimy m.in. w Intermarche, Pepco czy KiK. Po udanym dniu możemy wybrać się wspólnie z naszą pociechą na pizzę do Domino's Pizza, a także zjeść pyszne ciastko w zlokalizowanych na terenie Galerii Zaspa cukierniach i piekarniach.

Galeria Zaspa (dawne ETC Gdańsk) to miejsce codziennych, wygodnych zakupów zlokalizowane w gdańskiej dzielnicy Zaspa. To najstarsze centrum handlowe w Trójmieście znajdujące się na terenie dawnego lotniska we Wrzeszczu, którego początki sięgają lat 20. XIX w. Dzięki modernizacji klienci Galerii Zaspa mogą komfortowo robić codzienne zakupy, a odpowiedni dobór markowych sklepów i punktów usługowych umożliwia załatwienie wszystkich spraw w jednym miejscu.

Na dwóch piętrach Galerii Zaspa znajduje się 30 lokali handlowo-usługowych oraz jedna wyspa na parterze budynku. W częściach wspólnych dostępne są miejsca wypoczynku z kanapami. W Galerii Zaspa można także zadbać o kondycję w nowoczesnym klubie fitness Calypso oraz skorzystać z usług medycznych, które oferuje Centrum Diagnostyczne Synevo.

Do dyspozycji Klientów jest 185 naziemnych miejsc parkingowych oraz stojaki rowerowe.

Więcej informacji: www.galeriazaspa.pl


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Katalog.trojmiasto.pl - Miejsca

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

Nasze sprawy - działaj z głową!

konferencja

Po co Projektornia? | debata mieszkańcow

spotkanie, debata, forum

Interpretacje mechaniki kwantowej

wykład / prezentacja, spotkanie

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?

 

Najczęściej czytane