• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Psychologia motywacji | Warsztat ze Stanisławem Borawskim

Zapraszamy na warsztaty "Psychologia motywacji, czyli co zrobić, żeby nam się chciało?" ze Stanisławem Borawskim w piątek, 29.09, o godz. 17.00 w Klubie Sąsiedzkim VII Dwór, ul. Norblina 23 (pierwsze drzwi na lewo od Lewiatana).

gru 10

niedziela, godz. 18:00 - 20:30

bilety 120 zł
gru 13

środa, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 149 zł
"Wiem jakie to ważne, ale tak strasznie mi się nie chce" - taka myśl dopada prawie każdego. Motywacja czasem znika w najgorszych momentach, najczęściej wtedy kiedy najbardziej jej potrzebujemy.

Motywacja jest czymś więcej niż prostym podziałem na leni i pracusiów. Nie jesteśmy w stanie zupełnie uniknąć poczucia demotywacji, bo ten stan jest czymś normalnym. Możemy za to zrozumieć, jak działa motywacja i przejąć nad nią kontrolę.

W trakcie warsztatu osoby uczestniczące dowiedzą się, czym jest i jak działa motywacja, przećwiczą proste techniki podtrzymywania jej oraz zmierzą się z popularnymi mitami. Warsztat będzie oparty na rzetelnej wiedzy psychologicznej dotyczącej i opisującej mechanizmy motywacyjne, a w zrozumieniu całego zagadnienia pomogą nam jeździec i słoń.

Stanisław Borawski - psycholog biznesu, job coach, współzałożyciel firmy IT Common
Wombat, nauczyciel akademicki na Uniwersytecie SWPS. Funkcjonuje na styku nauki, biznesu i zabawy. Specjalizuje się w psychologii motywacji, psychologii dobrostanu oraz sztuce storytellingu. Uczy jak przy pomocy odkryć nauki żyć lepiej i działać skuteczniej. Wychodzi z założenia, że ważna jest wiedza oraz umiejętności. Dba o to, aby przekazywane treści miały solidne naukowe podstawy. Twórca Kart Akcji Życiowych - narzędzia opartego na gamifikacji pomagającego w planowaniu i automotywacji.

Liczba uczestników_czek: max 10
Czas: 2 h
ZAPISY: klub7dwor@gmail.com
Spotkanie dofinansowane w ramach projektu "Klub Sąsiedzki VII Dwór"

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Organizmy jednokomórkowe to: