• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Scandinavian IT Night

20 października odbędzie się piąta edycja konferencji Scandinavian IT Night. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, skandynawskie firmy obecne na trójmiejskim rynku kolejny raz będą miały okazję zaprezentować się środowisku IT. Organizatorzy przybliżą uczestnikom skandynawski model pracy, znany  powszechnie z przyjaznej atmosfery, inwestowania w rozwój, płaskiej struktury organizacyjnej czy nacisku na działania ekologiczne.

Konferencja odbywa się w luźnej, przyjaznej atmosferze i oprócz ciekawego wykładu, daje niepowtarzalną okazję spotkania z przedstawicielami skandynawskich firm i bliższego poznania ich modelu pracy. Wspólnym mianownikiem charakterystycznym dla skandynawskich pracodawców jest zaufanie do pracowników, równowaga między życiem zawodowym i prywatnym, a także płaska struktura zarządzania. Skandynawowie szczycą się również demokratycznym podejściem do podejmowania decyzji oraz dzieleniem się odpowiedzialnością na wszystkich szczeblach funkcjonowania firmy. W Trójmieście jest coraz więcej firm z korzeniami skandynawskimi: ponad 25 duńskich, fińskich, szwedzkich i norweskich o różnych profilach działalności.

RejestracjaKonferencja organizowana jest we współpracy firm Arla, Axbit, Banqsoft AS, DNV, Hempel, Nordea i Volue, a oficjalnym partnerem niezmiennie pozostaje Invest in Pomerania.

Harmonogram wydarzenia:
17:00

Rejestracja uczestników
18:00
Oficjalne otwarcie
18:05
Krótkie prezentacje firm biorących udział w konferencji
18:15
Mini-Seminaria
19:30
Przerwa
20:00
Wykład - Discover the unwritten rules of the Scandinavian workplace - Kay Xander Mellish
21:00
Quiz z nagrodami
21:10
Networking
22:00
Zakończenie wydarzenia

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które miasto nie leży w województwie pomorskim?

 

Najczęściej czytane