• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Sopockie Targi Seniora (1 opinia)

Sopockie Targi Seniora to jedyna impreza wystawiennicza w województwie pomorskim dedykowana seniorom. Jest to impreza otwarta dla wszystkich mieszkańców Trójmiasta i Pomorza.

paź 10-12

wtorek - czwartek

Gdańsk,
bilety 90 zł
przedsprzedaż 45 - 70 zł
paź 13-14

piątek - sobota, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Tegoroczna druga edycja odbędzie się 5 listopada 2011 r. w Hali 100-lecia Sopotu. Oprócz profesjonalnych stoisk z ofertą wystawienniczą organizatorzy planują również warsztaty plastyczne, prezentacje sprzętów, pokazy różnych aktywności, porady i konsultacje.

Wśród osób odwiedzających targi zostanie przeprowadzony plebiscyt na najlepszą ofertę (produkt, usługę) dla seniorów. Zwycięzcy otrzymają dyplomy z logo oraz nazwą "Przyjazne seniorom" - symbolem produktu przyjaznego seniorom.

Na przestrzeni ostatnich lat zmienił się obraz polskiego seniora i wbrew nadal istniejącym stereotypom grupa ta jest zróżnicowana. To nie tylko osoby, które wymagają opieki i wsparcia ze strony innych ale również stale powiększająca się grupa osób aktywnych, zainteresowanych własnym rozwojem. Seniorzy stają się coraz poważniejszą grupą konsumentów, trzeba jednak bardziej dostosować ofertę do ich potrzeb.

Obecnie w Polsce osoby powyżej 65 roku życia stanowią ponad 13 proc. ludności kraju (5,1 mln), prognozy demograficzne GUS wskazują na to, że seniorów będzie przybywać. W 2035 r. Polskę będzie zamieszkiwać ponad 9,6 mln osób w wieku emerytalnym, którzy będą stanowić około 27 proc. mieszkańców. Wzrasta też liczba osób sędziwych (powyżej 80 roku życia). Stąd rośnie zapotrzebowanie na produkty i usługi skierowane do seniorów.

Formularz zgłoszeniowy dla firm i wystawców znajduje się na stronie www.mopssopot.pl.

Opinie (1)

  • a po ile bilety?

    hę???

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Z jakimi województwami sąsiaduje województwo pomorskie?

 

Najczęściej czytane