stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów - Nowy Adres (14 opinii)

Polski rynek mieszkaniowy przeszedł w ostatnich miesiącach wielkie zmiany - ceny nieruchomości spadły do poziomów sprzed boomu lat 2006-2008, a wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne.

Choć od Nowego Roku przy zaciąganiu kredytu trzeba mieć obowiązkowo 5-procentowy wkład własny, w sukurs kupującym przyszło wprowadzenie rządowego programu dopłat do kredytów "Mieszkanie dla Młodych". Wszystko to sprawia, że kupno mieszkania wiosną 2014 roku może być dobrym pomysłem - poszukiwania najlepiej rozpocząć pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

- Powodów, aby kupić mieszkanie na naszych wiosennych targach jest kilka. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Ta sytuacja nie utrzyma się jednak długo - według analityków stopy procentowe zaczną rosnąć już tej jesieni. Po drugie, kupno pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejsze z rządowym programem dopłat do kredytów hipotecznych "Mieszkanie dla Młodych". Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie - wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy - mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

1. i 2. marca w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Trójmiasta i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

W imprezie weźmie blisko 80 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych trójmiejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Allcon Osiedla, Euro Styl, Grupa Inwestycyjna Hossa, P.B. Górski, Robyg Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym - swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Metrohouse, Tyszkiewicz Nieruchomości i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Alior Bank, BZ WBK, PKO Bank Polski, Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Zapraszamy także na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych - w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych "Mieszkanie dla Młodych" - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Na stoisku firmy Home Profit będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.

Wszyscy odwiedzający targ otrzymają towarzyszący targom bezpłatny "Album Targowy - Trójmiasto i okolice, wiosna 2014". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z TOPUS przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Program seminariów:

Targi Mieszkań i Domów - Trójmiasto, wiosna 2014

sobota 1. marca


11:30-12:30 Kup, wynajmuj i zarabiaj: jak uniknąć kłopotliwych najemców? - Małgorzata Warecka-Styba, Mzuri, ekspert DOPOZNANIA.PL
12:30-13:30 Co warto wiedzieć o zdolności kredytowej? Temat przygotowany przez ekspertów Banku Pekao SA
13:30-14:30 Program "Mieszkanie Dla Młodych" - jak szukać i gdzie zaciągnąć kredyt? Marta Kosińska - ekspert Szybko.pl
14:30-15.30 Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Na co warto zwrócić uwagę? Mariusz Cygan, Metrohouse SA

niedziela 2. marca
11:30-12:30 Program "Mieszkanie Dla Młodych" - jak szukać i gdzie zaciągnąć kredyt? Marta Kosińska - ekspert Szybko.pl
12:30-13:30 Kup, wynajmuj i zarabiaj: jak uniknąć kłopotliwych najemców? - Małgorzata Warecka-Styba, Mzuri, ekspert DOPOZNANIA.PL
13:30-14:30 Co warto wiedzieć o zdolności kredytowej? Temat przygotowany przez ekspertów Banku Pekao SA
14:30-15:30 Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Na co warto zwrócić uwagę? Mariusz Cygan, Metrohouse SAWięcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
1-2. marca 2014 r.
AMBER EXPO
ul. Żaglowa 11, Gdańsk
sobota i niedziela, godz. 10:00-17:00

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Bilety można nabyć w kasie targów w dniu targów - ceny biletów 10 zł

Opinie (14) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Rukwiel nadmorska to: