stat
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów - Nowy Adres (14 opinii)

Polski rynek mieszkaniowy przeszedł w ostatnich miesiącach wielkie zmiany - ceny nieruchomości spadły do poziomów sprzed boomu lat 2006-2008, a wskutek całej serii obniżek stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej mamy rekordowo tanie kredyty hipoteczne.

Choć od Nowego Roku przy zaciąganiu kredytu trzeba mieć obowiązkowo 5-procentowy wkład własny, w sukurs kupującym przyszło wprowadzenie rządowego programu dopłat do kredytów "Mieszkanie dla Młodych". Wszystko to sprawia, że kupno mieszkania wiosną 2014 roku może być dobrym pomysłem - poszukiwania najlepiej rozpocząć pierwszej w tym sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

- Powodów, aby kupić mieszkanie na naszych wiosennych targach jest kilka. Po pierwsze, można zaciągnąć kredyt hipoteczny na wyjątkowo korzystnych warunkach. Ta sytuacja nie utrzyma się jednak długo - według analityków stopy procentowe zaczną rosnąć już tej jesieni. Po drugie, kupno pierwszego mieszkania jest teraz łatwiejsze z rządowym programem dopłat do kredytów hipotecznych "Mieszkanie dla Młodych". Dzięki temu programowi możemy dostać pieniądze na wkład własny do kredytu, wymagany przez przepisy tzw. nowej rekomendacji S. I po trzecie - wystawcy na naszych targach jak zwykle przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy - mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

1. i 2. marca w hali AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Trójmiasta i okolic. Poruszanie się po targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

W imprezie weźmie blisko 80 wystawców, spośród których wielu przygotowało unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych trójmiejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Allcon Osiedla, Euro Styl, Grupa Inwestycyjna Hossa, P.B. Górski, Robyg Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym - swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Metrohouse, Tyszkiewicz Nieruchomości i in. Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Alior Bank, BZ WBK, PKO Bank Polski, Expander, Open Finance i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości.

Zapraszamy także na stoisko eurobanku, który będzie oferował specjalny kredyt targowy "Niski Procent na targach". Unikalną możliwość skorzystania z oferty kredytu hipotecznego z zerową prowizją będą mieli tylko odwiedzający Targi Mieszkań i Domów.

Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych - w tym zasad uczestnictwa w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych "Mieszkanie dla Młodych" - pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Na stoisku firmy Home Profit będzie można odebrać jedną z 500 specjalnych, darmowych kart rabatowych, dających stałe zniżki sięgające nawet kilkudziesięciu procent w ponad 700 sklepach z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Karta Home Profit daje nieograniczone możliwości oszczędzania, ponieważ jest ważne bezterminowo, a lista miejsc w których można otrzymać rabat nigdy nie jest zamknięta. Program rozwija się cały czas, a wraz z nim rośnie zasięg i ilość punktów partnerskich.

Wszyscy odwiedzający targ otrzymają towarzyszący targom bezpłatny "Album Targowy - Trójmiasto i okolice, wiosna 2014". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym nowe reguły dotyczące zaciągania kredytów hipotecznych po wprowadzeniu w życie przepisów tzw. rekomendacji S III.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z TOPUS przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Wśród Patronów Honorowych targów znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Program seminariów:

Targi Mieszkań i Domów - Trójmiasto, wiosna 2014

sobota 1. marca


11:30-12:30 Kup, wynajmuj i zarabiaj: jak uniknąć kłopotliwych najemców? - Małgorzata Warecka-Styba, Mzuri, ekspert DOPOZNANIA.PL
12:30-13:30 Co warto wiedzieć o zdolności kredytowej? Temat przygotowany przez ekspertów Banku Pekao SA
13:30-14:30 Program "Mieszkanie Dla Młodych" - jak szukać i gdzie zaciągnąć kredyt? Marta Kosińska - ekspert Szybko.pl
14:30-15.30 Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Na co warto zwrócić uwagę? Mariusz Cygan, Metrohouse SA

niedziela 2. marca
11:30-12:30 Program "Mieszkanie Dla Młodych" - jak szukać i gdzie zaciągnąć kredyt? Marta Kosińska - ekspert Szybko.pl
12:30-13:30 Kup, wynajmuj i zarabiaj: jak uniknąć kłopotliwych najemców? - Małgorzata Warecka-Styba, Mzuri, ekspert DOPOZNANIA.PL
13:30-14:30 Co warto wiedzieć o zdolności kredytowej? Temat przygotowany przez ekspertów Banku Pekao SA
14:30-15:30 Zakup mieszkania na rynku wtórnym. Na co warto zwrócić uwagę? Mariusz Cygan, Metrohouse SAWięcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

Targi Mieszkań i Domów
1-2. marca 2014 r.
AMBER EXPO
ul. Żaglowa 11, Gdańsk
sobota i niedziela, godz. 10:00-17:00

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Bilety można nabyć w kasie targów w dniu targów - ceny biletów 10 zł

Aktualna edycja

Opinie (14) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

REKLAMA

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest rolnictwo ekologiczne?