stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi mieszkaniowe tabelaofert.pl (23 opinie)

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl które odbędą się 11 i 12 września w gdyńskiej hali Sportowo-Widowiskowej to nowa formuła, dodatkowe atrakcje (zwłaszcza Targowy Kredyt Mieszkaniowy). Będą to pierwsze Targi mieszkaniowe w sezonie jesiennym.

Targi tabelaofert.pl to narzędzie oszczędzające czas - w jednym miejscu odwiedzić można wyselekcjonowanych deweloperów, którzy przygotowali szereg rabatów i upustów. Ci którzy odwiedzą nasze targi uwalniają się od konieczności krążenia po mieście i okolicach w poszukiwaniu nowych inwestycji i biur sprzedaży. Jeśli odwiedzający zapragną chwili odpoczynku, zapraszamy do kawiarenki targowej, gdzie można przejrzeć bezpłatnie dostępne wydawnictwa m.in.: Katalog Mieszkaniowy.

Katalog ten otrzyma każdy odwiedzający targi - będzie on dystrybuowany w Centrum Informacji Targowej. Ponadto, aby ułatwić odwiedzającym znalezienie konkretnej, interesującej inwestycji czy mieszkania, po zgłoszeniu się do Centrum i skonfigurowaniu parametrów, takich jak lokalizacja czy metraż, otrzymają oni listę deweloperów, którzy oferują żądane nieruchomości, zgodne z wytycznymi. Przygotowano też plany i listy wystawców, z których łatwo zorientować się w rozmieszczeniu poszczególnych stoisk interesujących deweloperów. Na targach pojawią się tacy deweloperzy jak: Eurostyl, Hossa, Semeko, Ekolan, Invest Komfort, Panorama. Nowością na targach będzie prezentacja inwestycji Altus, której inwestorem jest Invest Komfort. Natomiast w Salonie rezydencji i apartamentów będzie można zapoznać się z propozycjami mieszkań i apartamentów wakacyjnych. Swoją ofertę zaprezentują m.in. firmy Myoni oraz Concept, które zadebiutują na targach w Gdyni.

Osoby zainteresowane przejrzeniem ofert mieszkaniowych z Trójmiasta i innych rejonów Polski zapraszamy na stoisko portalu nieruchomościowego tabelaofert.pl, gdzie podczas dwóch dni targowych, w miejscu wyposażonym w stanowiska komputerowe, można się zapoznać z największym polskim serwisem rynku nieruchomości oraz z pomocą doradców znaleźć wymarzone mieszkanie.

Nowa formuła targów sprawi, że nie będzie to jedynie mozolne bieganie pomiędzy stoiskami deweloperów. Wprowadzamy nie tylko lepszą organizację stoisk i obiegu informacji na targach - innowacyjne rozwiązania w zakresie edukacji (bezpłatne warsztaty dla Zwiedzających "Jak mądrze kupić własne M, czyli 4 kąty, rozum piąty", gdzie wykładowcami są niezależne firmy: np. kancelaria prawna Ad Solutio, Dom Kredytowy Notus, E-wyceniarka czy Home Broker), rozrywki dla dzieci czy lepsza komunikacja na hali sprawią, że targi będą miejscem odpowiednim dla całej rodziny. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju owocująca wprowadzonymi ulepszeniami z pewnością przełoży się na frekwencję i zainteresowanie kupujących.

Jak podkreśla Magdalena Serwatko, Prezes redNet Media - "nasze plany rozwoju zakładają stopniowe modyfikowanie oraz poszerzanie oferty targowej - już teraz nasze Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl zostały wzbogacone o szereg atrakcji dla Zwiedzającego. Nie zapominamy o naszych Wystawcach - dlatego od sezonu jesiennego robimy kolejny krok w zakresie edukacji - swoją ofertę kierujemy nie tylko, tak jak na wiosnę 2010r. do Zwiedzającego - teraz interesujące propozycje edukacyjne otrzymają również deweloperzy."

Starając się, aby Targi tabelaofert.pl stanowiły swoistą platformę pomiędzy Kupującym, a Deweloperem, do tych wszystkich inicjatyw dodano nową - Targowy Kredyt Mieszkaniowy. Jest to projekt opracowany na potrzeby targów redNet Media - tylko na tych targach oferowany jest kredyt na preferencyjnych warunkach (prowizja 0%, obniżona marża), dostępny wyłącznie na targach mieszkaniowych tabelaofert.pl - wpłynie on znacząco na koszt pozyskania finansowania nieruchomości.

Mecenasem targów została firma SEMEKO - jeden z potentatów trójmiejskiego rynku nieruchomości zaprezentuje inwestycję pod nazwą Aquasfera, w której skład wchodzą zarówno budynki mieszkalne jak i połączony z nimi park wodny z rozbudowanym centrum rekreacyjno-rozrywkowym.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Na stronie www.targi.tabelaofert.pl można pobrać bezpłatny bilet uprawniający do wejścia na targi.

Opinie (23) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Która roślina posiada podziemną łodygę?