• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

XVI Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe (17 opinii)

Ponad sto inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Trójmiasta i okolic. Kilkudziesięciu deweloperów, agencje nieruchomości, banki, firmy z sektora aranżacji wnętrz, konkurs targowy "WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ", impreza integracyjna "Rodzinka" i wiele innych atrakcji będzie na Państwa czekało 22 i 23 października 2011 roku w godz. 10-17 w hali ERGO ARENA podczas Trójmiejskich Targów Mieszkaniowych.

Na hasło "trójmiasto.pl" - bezpłatne wejście na Targi.


Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (17 edycji w 6 miastach w skali roku) przygotowuje wydarzenia targowe, na które przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Dzięki współpracy z Halą Gdańsk-Sopot Sp. z o.o. nadajemy nowy wymiar trójmiejskiej imprezie znanej dotychczas pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl.

ATRAKCJE TARGOWE:
1.Konkursy targowe
"WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ"

Planujesz zakup mieszkania albo już je kupiłeś i zastanawiasz się nad jego wykończeniem? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Tylko na Trójmiejskich Targach Mieszkaniowych ERGO ARENA możesz wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdź na stoisko konkursowe, wypełnij kupon i wygraj nagrodę - wykończenie w Pakiecie Silver - od redNet Dom i redNet Media. (Szczegóły: www.targirednet.pl/konkurs)

KONKURS SMS - PLEBISCYT "PRZYJAZNY WYSTAWCA"

Dla wszystkich osób, które odwiedzą 22-23 października Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO ARENA przygotowaliśmy konkurs sms-owy połączony z plebiscytem "PRZYJAZNY WYSTAWCA". Przyjdź na Targi i zagłosuj na Wystawcę, który wg Ciebie był najbardziej pomocny i życzliwy, wyróżniał się spośród innych przygotowaniem stoiska i/lub jakością obsługi klienta. Wszyscy, którzy zagłosują wysyłając sms na nr 71160 o treści TARGI.(numer stoiska) i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę na wygranie atrakcyjnych nagród rzeczowych.

2.Krótsza droga do nowego lokum
GALERIA "DZIELNICOWO"

Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię "Dzielnicowo". Tylko na naszych targach nie musisz spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy, że poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu rozpoczniesz od wizyty w Galerii "Dzielnicowo". Tu znajdziesz pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Przyjdź do galerii, weź plan targów wraz z listą wystawcą, zaznacz sobie na nim na których stoiskach znajdują się interesujące Cię inwestycje i rozpocznij rozmowy.

3.Gdańsk i Gdynia na Targach
STOISKA MIEJSKIE

Władze Gdańska i Gdyni zapraszają na stoiska miejskie, na których zaprezentowane zostaną plany inwestycyjne obu miast. Na specjalnie przygotowanych makietach pokazany zostanie rozwój Gdańska. Każdy będzie mógł uzyskać informację o planowanych budowach m.in. obiektów mieszkalnych w ramach programu "Lepiej mieszkać w Gdańsku", edukacyjnych, turystycznych, basenach i boiskach przyszkolnych, drogach oraz rewitalizacji ulic i zabytków. Wydział Polityki Gospodarczej i Nieruchomości Urzędu Miasta Gdynia zaprezentuje ofertę nieruchomości gminnych - działki pod zabudowę, lokale użytkowe i lokale mieszkalne do sprzedaży. Dla zwiedzających przygotowano trzy mapy Gdyni - biznesową, kulturalną i turystyczną. Oczywiście każdą z nich goście targowi otrzymają za darmo.

4.Niższa marża i kompleksowa obsługa
TARGOWY KREDYT MIESZKANIOWY

Jeśli poszukujesz finansowania nieruchomości, to koniecznie musisz odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu masz szansę na preferencyjne warunki i produkt bankowy dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że porozmawiasz z doradcą Domu Kredytowego NOTUS - Patrona Targowego Kredytu Mieszkaniowego i wypełnisz krótką ankietę, na podstawie której zostaniesz zarejestrowany. Tylko na targach będziesz mógł skorzystać z tej promocji kredytowej . Jeśli zatem planujesz zakup mieszkania, domu lub działki - nie przegap najlepszego dostępnego na rynku kredytu.

5.Mieszkaj modnie i wygodnie
STREFA ARANŻACJI WNĘTRZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji. Będzie to miejsce, gdzie w przemyślany sposób firmy z branży aranżacji wnętrz będą prezentowały najnowsze trendy w wyposażeniu mieszkania czy domu.

6.Edukacja dla zwiedzających
WARSZTATY "7 KROKÓW DO WŁASNEGO M"

Na naszych targach nie tylko chcemy podpowiedzieć Ci, które mieszkanie wybrać, ale chcemy też nauczyć jak swobodnie poruszać się w tematyce związanej z nieruchomościami. W tym celu organizujemy bezpłatne warsztaty, dzięki którym załatwienie wszelkich formalności związanych z zakupem mieszkania czy domu nie będzie dla Ciebie problemem. Przez dwa targowe dni będziesz mógł posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych i architektów wnętrz. Od każdego z nich będziesz miał również możliwość uzyskania indywidualnej porady nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

godz. 11.00 - Krok 1 - Wyszukujemy mieszkania
godz. 11.45 - Krok 2 - Negocjujemy umowę
godz. 12.30 - Krok 3 - Podpisujemy umowę
godz. 13.15 - Krok 4 - Wybieramy kredyt
godz. 14.00 - Krok 5 - Odbieramy mieszkanie
godz. 14.45 - Krok 6 - Wykańczamy mieszkanie
godz. 15.30 - Krok 7 - Ubezpieczamy mieszkanie

Prelekcja dodatkowe:
godz. 10.30 - Twoje mieszkanie - Twoim kapitałem. Jak Twoje mieszkanie, na które pracowałeś przez całe życie, może zacząć zarabiać na Ciebie?

7. Pobierz bilet
WEJDŹ ZA DARMO NA TARGI

Z myślą o Tobie, wiedząc że jeden dzień często nie wystarcza na zapoznanie się z interesującymi ofertami albo po przemyśleniach i analizach, chcesz jeszcze dopytać o szczegóły dewelopera, pracownika banku czy architekta, przygotowaliśmy bilet dwudniowy. Dzięki niemu możesz wyjść z obiektu targowego i wrócić jeszcze tego samego albo następnego dnia. Przypominamy także, że z naszej strony www możesz pobrać bezpłatny bilet, który wymienisz na tradycyjny w kasie targowej.

8. Nasze publikacje
KATALOG MIESZKANIOWY

To kompendium wiedzy na temat inwestycji z Trójmiasta i okolic. To źródło informacji o mieszkaniach gotowych, jakie deweloperzy posiadają w sprzedaży oraz o debiutach, z którymi niebawem będą startować. Zamieszczone w nim szczegółowe prezentacje, zawierają wizualizacje, ceny, metraże, a nawet rzuty mieszkań i pogrupowane są dzielnicami, co z pewnością ułatwi odnalezienie interesujących Cię nieruchomości, jakie miałeś możliwość poznać na targach.

9. Impreza towarzysząca
"RODZINKA" SIĘ BAWI

Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Zazwyczaj dla naszych najmłodszych gości przygotowujemy specjalne Przedszkole Targowe, ale tym razem mamy coś specjalnego dla małych i dużych - imprezę towarzyszącą "Rodzinka". Będzie się ona odbywać równolegle z targami na wydzielonej powierzchni hali ERGO ARENA. Atrakcje przygotowywane na nią skierowane są do dzieci w wieku 3-10 lat. Wśród nich między innymi: dmuchańcowe place zabaw, malowanie buziek, spotkania z klaunami, warsztaty plastyczne i edukacyjne, gry i zabawy kreatywne, a także świetna zabawa dla małych i dużych w strefie gier wideo.

Fani sportu będę mieli niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w prawdziwym meczu koszykówki. Wszystkich chętnych w wieku 8-15 lat zapraszamy 22 października w godzinach 12-15 do Sali Treningowej ERGO ARENA. Obowiązkowo trzeba ze sobą zabrać zmienne obuwie sportowe. Każdy uczestnik meczu otrzyma niezapomniany upominek ufundowany przez klub  ATOM  Trefl Sopot, Wicemistrzynie PlusLigi Kobiet oraz firmę Trefl S.A .

AGENDA TARGÓW:

SOBOTA
10.00 Otwarcie
10.30-16.05 Bezpłatne Warsztaty "7 kroków do własnego M"
17.00 Koniec pierwszego dnia

NIEDZIELA
10.00 Otwarcie
10.30-16.05 Bezpłatne Warsztaty "7 kroków do własnego M"
17.00 Zakończenie targów
Trójmiejskie Targi Mieszkaniowe ERGO AREN

Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do pobrania bezpłatnego biletu ze strony  organizatora. Tym razem podczas imprezy zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą deweloperów  już nie tylko z całego Trójmiasta, ale i okolic oraz skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanych akcji promocyjnych.

Szczegółową listę wystawców można znaleźć tutaj. 

Przeczytaj także

Informacja o biletach

cena: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny, a nawet wchodząc za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl. Na hasło "trójmiasto.pl" - bezpłatne wejście na Targi.

Opinie (17) 3 zablokowane

 • Opinia została zablokowana przez moderatora

 • ... (2)

  po co znów robicie 2 edycje targów?????????????

  • 5 10

  • ???

   kto robi dwe edycje...?!

   • 2 1

  • po jajco

   • 0 0

 • To jest pytanie do organizatorów (2)

  dlaczego organizauja kolejne targi. Ale skoro wstęp jest płatny, widać się opłaca.

  • 5 11

  • dwóch organizatorów

   sprawa jest prosta - każdą z edycji organizuje inna firma i każda chce zarobić, a deweloperzy różnie do tego uczestnictwa podchodzą, ale jak się któryś, zwłaszcza z tych największych wyłamie i go nie ma to od razu idzie fama, że jest na granicy bankructwa i na targi go nie stać - to jest dopiero śmieszne, ale niektórzy te bajki kupują

   • 1 6

  • przeczytaj baranie że

   na hasło wpuszczą Cię za darmo !

   • 0 0

 • Podobno coraz wieksze klopoty trojmiejskich deweloperow (1)

  Wiec nie ma sie co dziwic, ze targi trzeba organizowac. Slyszalem, ze juz niektore budowy wstrzymuja...

  • 5 9

  • Ja słyszałem co innego...

   a mianowicie, że w lesie straszy!

   • 4 1

 • a gdzie największe tuzy? (2)

  na liście organizatorów nie ma największych developerów: hossa, inpro, allcon, ekolan, invest komfort. Czyżby aż tak dobrze im się powodziło, że nie zależy im na takiej imprezie?

  • 3 3

  • otóż i tak

   bo wbrew temu, co histerycy wypisują tu często, mieszkania sprzedają sie nieźle.

   • 0 2

  • bylem ostatnio w hossie i mowili ze beda. Powiedzieli rowniez ze nie maja problemyu ze zbytem mieszkan. A na targach poprostu trzeba byc.

   • 1 0

 • Właśnie wróciłem z tych targów i powiem wam, ze warto było. (3)

  Tłumy ludzi i fajne promocje. Super mieszkania i wogóle fajna atmosfera. Dla tych co nie byli niech żałują.

  • 1 1

  • ale gdzieś ty był?

   tak konkretnie...

   • 1 0

  • ja też byłem!

   super żarcie za darmo dają i piwa można się napić!!!

   • 0 1

  • to chyba byles na innych albo piszesz to z ramienia jakiegoś dewelopera. Ja tez bylem i było zupełnie inaczej, mało ludzi i nic ciekawego, poza... poza hostessami.
   Ale żeś przysłodził targom w swoim komentarzu, a w rzeczywistości nic specjalnego!

   • 0 0

 • dzieki Bogu ze nie na Beniowskiego

  przyjezdzaja lajzy ze wsi i nawet w miescie zaparkowac nie potrafia.

  • 4 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jak możesz chronić środowisko w codziennym życiu:

 

Najczęściej czytane