• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wiosenne spotkania z psychologią w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

24 marca 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna od roku akademickiego 2019/2020 oferuje możliwość zdobycia zawodu psychologa w ramach pięcioletnich jednolitych studiów magisterskich. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym). Nie zwlekaj i już dziś zacznij tworzyć przyszłość. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.



Kierunek psychologia jest prowadzony jako studia o profilu praktycznym, co oznacza więcej godzin zajęć praktycznych i lepsze praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie psychologa. Absolwenci uzyskają tytuł magistra psychologii.

Program studiów obejmuje szereg przedmiotów kształcenia ogólnego oraz kierunkowego w tym między innymi: pomoc psychologiczną, diagnozę psychologiczną, psychologię wychowawczą, psychopatologię, psychologię zachowań konsumenckich. Począwszy od czwartego roku studiów student będzie mógł wybrać dwa spośród interesujących go modułów specjalistycznych:
  • psychologia kliniczna
  • psychologia uzależnień i zdrowia
  • psychologia edukacji i wychowania
  • psychologia organizacji i biznesu

Absolwent pięcioletnich jednolitych studiów uzyskuje tytuł magistra kierunku psychologia i jest przygotowany do pracy w zawodzie psychologa w różnych instytucjach, placówkach, ośrodkach (np. w resorcie pracy, pomocy społecznej, sprawiedliwości, obrony, służby zdrowia, biznesie i innych). Absolwenci pięcioletnich jednolitych studiów psychologii są przygotowani do podjęcia studiów podyplomowych, doktoranckich a także do dalszego specjalistycznego doskonalenia zawodowego np. do podjęcia szkolenia z zakresu psychoterapii lub szkoleń specjalizacyjnych.

Nasze działania pn. "Monitoring i wsparcie psychologiczne studentów i wykładowców uczelni w radzeniu sobie ze stresem epidemii COVID-19" zostały zakwalifikowane przez Grupę Roboczą przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej do Katalogu dobrych praktyk uczelni w obliczu pandemii COVID-19.

Co nas wyróżnia:
- Spotkania z psychologami-praktykami organizowane minimum dwa razy w roku.
- Wykwalifikowana i doświadczona kadra psychologów - praktyków i psychologów-badaczy.
- Działania na rzecz społeczności lokalnych, w których mogą uczestniczyć studenci psychologii, m.in.:
  • warsztaty psychoterapeutyczne prowadzone przez wykwalifikowanych certyfikowanych psychoterapeutów,
  • cykl spotkań psychoprofilaktycznych dla uczniów szkół średnich pn. AKADEMIA EMOCJI EUH-E,
  • działania psychoprofilaktyczne z zakresu pomocy psychologicznej w okresie pandemii COVID-19 (porady psychologiczne telefoniczne i za pośrednictwem Internetu).

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych, w ramach wiosennych spotkań z psychologią, serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty poprowadzone przez certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki terapii poznawczo-behawioralnej - panią Agnieszkę Wroczyńską i panią Hannę Malinowską-Wikaryjczyk.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa szkolenia odbędą się zdalnie.

Każdy uczestnik po szkoleniu otrzyma zaświadczenie.

Bezpłatne warsztaty online "Terapia poznawczo-behawioralna - podstawowe zagadnienia" odbędą się online w dn. 18.04.2021 r., o godz. 9.

Zajęcia adresowane są do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W ramach zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak zostać terapeutą poznawczo-behawioralnym. Jak wygląda specyfika pracy w tej modalności. W jaki sposób bada się skuteczność terapii i dlaczego ma to znaczenie. Zapoznają się z różnymi modelami pracy: terapia CBT, DBT, ACT, terapia schematów.

Osoby zainteresowane udziałem online w tym szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie - formularza rejestracyjnego. Zapisy trwają do 11.04.2021 r. Liczba miejsc ograniczona! Można pobrać także szczegółowy program.


Bezpłatne warsztaty online "Jak poradzić sobie w trudnych warunkach w oparciu o techniki terapii akceptacji i zaangażowania, wyzwania stawiane przed nami przez pandemię", które odbędą się online w dniu 18.04.2021 r., o godz. 9.

Zajęcia adresowane są do studentów psychologii, psychologów, pedagogów, lekarzy, pielęgniarek, ratowników i innych zawodów pomocowych. Uczestnikom przedstawione zostaną sposoby pracy w sytuacji kryzysowej w oparciu o model elastyczności psychologicznej terapii akceptacji i zaangażowania, której skuteczność w sytuacjach kryzysowych została potwierdzona badaniami.

Uczestnicy nauczą się, jak zwiększać własną elastyczność i jak pomagać innym zwiększać ją w sytuacjach silnego stresu. Zwiększenie elastyczności wiąże się z poczuciem lepszego wykorzystywania własnych zasobów, lepszych umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami, odzyskiwaniem poczucia sensu w sytuacjach, które od tego sensu mogą oddalać.

Uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczyć na sobie te umiejętności, tak by móc je również wdrażać w życiu prywatnym oraz nauczą się, jak uczyć ich inne osoby, co zwiększy skuteczność ich działań w życiu zawodowym.

Osoby zainteresowane udziałem online w tym szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia przez stronę - formularz rejestracyjny. Zapisy trwają do 11.04.2021 r. Liczba miejsc ograniczona! Można pobrać program warsztatów.

Na podany przez Państwa adres e-mailowy zostanie wysłany po 11.04.2021 r. link do spotkania na Zoom.

Przyszłość zaczyna się właśnie teraz! Nie zwlekaj! Już dziś zacznij tworzyć z EUH-E przyszłość! Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą EUH-E.

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
www.euh-e.edu.pl
https://www.facebook.com/ElblaskaUHE/

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Reklama

Statystyki

Wydarzenia

Konferencja TEDx SANS!

100 zł
konferencja, forum

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Fizjoterpia Pediatryczna

250 zł
warsztaty, konferencja

Gdynia ScienceSlam

sesja naukowa

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakiego pierwiastka jest najwięcej w powietrzu?

 

Najczęściej czytane