stat

Spotkanie z Moniką Chabior - zastępczynią prezydenta Miasta Gdańska

Sztuka życia w Sile Kobiet. Zapraszamy na spotkanie Sztuka życia z udziałem Moniki Chabior, zastępczyni Prezydenta Miasta Gdańska, odbędzie się we wtorek, 22 czerwca o godz. 17.00.

lip 29

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 50 zł
lip 31

sobota, godz. 10:00

Gdynia, na końcu ulicy Olkuskiej
Wstęp wolny
Skąd czerpać pewność, że się uda? Gdzie szukać inspiracji na lepsze jutro? We wtorek, 22 czerwca będziemy budować siłę kobiet podczas rozmowy z Moniką Chabior, zastępczynią Prezydenta Gdańska.
Czasem nasza droga ma kształt serpentyny, a innym razem jest prostą autostradą. Gdzie szukać siły w tych najtrudniejszych chwilach? Na co uważać szczególnie wtedy, gdy zaczynamy od początku? Inspiracją do zmiany może być poznanie doświadczenia innej osoby, dowiedzenia się czym kieruje się na co dzień, i jakie wartości przyświecają jej wyborom. Do takich zwierzeń zaprosimy Monikę Chabior. W rozmowie stworzymy też przestrzeń do dzielenia się wspólnym doświadczeniem osób uczestniczących w spotkaniu. Zastanowimy się, o czym warto pamiętać w codziennych działaniach i jak łączyć pracę z pasją. Będziemy szukać inspiracji i dawać siłę kobietom w trudnej sztuce życia.
W Gdańsku mieszka coraz więcej osób z doświadczeniem imigranckim. Na nowej drodze wsparcie, wzmocnienie i zbiorowa mądrość przekazana w bezpiecznej przestrzeni wspólnoty jest niezmiernie cenna - mówi Elżbieta Rutkowska, jedna z organizatorek wydarzenia - Zależy nam, aby spotkać się z mieszkankami Siedlec i podzielić się sztuką życia pełną pasji - dodaje

Miejsce wydarzenia: zapraszamy do Świetlicy Krytyki Politycznej w Trójmieście, ul. Nowe Ogrody 35, II p. Gdańsk.
Organizatorem wydarzenia jest Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście we współpracy z Hevelianum i Fundacją Kobiety Wędrowne. Spotkanie jest częścią zadania SIŁA KOBIET, które jest dofinansowane ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do chorób cywilizacyjnych nie zaliczamy:

 

Najczęściej czytane