• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty: Przywództwo sytuacyjne

Zapraszamy na bezpłatny warsztat: Przywództwo sytuacyjne jako podstawowa metoda zarządzania zróżnicowanym zespołem.

sie 18

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 15-16

czwartek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 999 zł
przedsprzedaż 849 zł
Idea przywództwa sytuacyjnego jest genialna w swojej prostocie. A jednak wymagająca wprawy. Za tym podejściem stoi dwóch panów - Paul Hersey i Ken Blanchard.

Kiedy przydaje się znajomość tego modelu przywództwa?

W każdym niemal obszarze zarządzania. Czasem nie wiemy dlaczego pracownik nie podejmuje się wykonania danego zadania. Może nie jest leniwy, a niegotowy na to zadanie? Przypomnij sobie sytuację, kiedy jako doświadczona osoba zostałeś/-aś awansowany/-a lub szef polecił Ci wykonanie zupełnie nowego zadania. Czy czułeś/-aś się jak ekspert/-ka, czy może nowicjusz/-ka? Otóż to! W obliczu nowego zadania, wszyscy jesteśmy początkujący! Dobry szef o tym wie i dobiera zestaw zachowań do miejsca, w którym jest jego pracownik. Szef nieświadomy, potraktuje nowicjusza jak eksperta, a przecież nie dla każdego metoda wrzucenia na głęboką wodę jest motywująca Model z powodzeniem można nakładać na projektowanie systemu ocen pracowniczych, czy szerzej - rozwoju pracowniczego, jak na przykład program mentoringowy w dziale czy organizacji.

Prowadząca:
Ewa Kirsz
- wykładowczyni i menedżerka z wieloletnią praktyką w obszarze HR. Z wykształcenia socjolożka, z zamiłowania architektka krajobrazu i chirurg drzew. Jej doświadczenia zawodowe obejmują pracę z działach personalnych międzynarodowych organizacji oraz w pracy dydaktycznej jako wykładowczyni.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Kariera 3.0 przez Wyższe Szkoły Bankowe w Gdańsku i Gdyni. Kariera 3.0 to tematyczne spotkania z ekspertami - wykładowcami studiów podyplomowych WSB, w trakcie których poruszonych zostanie wiele interesujących zagadnień z takich obszarów jak m.in. coaching, nowoczesne zarządzanie, produkty SAP dla przedsiębiorstw, język angielski w biznesie. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do osób, które poszukują nowej ścieżki kariery bądź też chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Spotkania będą odbywać się od czerwca do września i realizowane będą stacjonarnie w WSB Gdańsku oraz Gdyni, a także w formie online. Udział we wszystkich wydarzenia z tego cyklu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.wsb.pl/gdynia/aktualnosci/kariera-30-bezplatne-warsztaty-zapisz-sie-juz-dzis

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to:

 

Najczęściej czytane