stat
Wydarzenie już się odbyło

InfoShare - Konferencja IT & New Media

infoShare to konferencja informatyczna, która co roku odbywa się w Gdańsku. Zakres tematyczny konferencji jest bardzo szeroki i obejmuje media cyfrowe, nowoczesne formy marketingu, szeroko rozumiane technologie IT oraz zarządzanie projektami i przedsięwzięciami (w tym startupy). Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tamtego czasu systematycznie zdobywa popularność gromadząc coraz liczniejsze grono uczestników.

Podstawowa idea infoShare to dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych dziedzin i specjalizacji. Stawiamy przede wszystkim na interesujących mówców, ludzi o bogatym doświadczeniu i wysokich kompetencjach, potrafiących w zajmujący sposób opowiedzieć o tematyce, którą się zajmują, ilustrując ją praktycznymi przykładami.

Staramy się skupiać na nowych trendach, prezentować rzeczy, o których mówi się teraz, albo będzie się mówiło za chwilę. Poruszamy tematy nie tylko stricte technologiczne, ale także te nazywane "miękkimi", z zakresu zarządzania, marketingu, "new media", a także finansowania przedsięwzięć. Żonglujemy tą tematyka, ponieważ tak też postrzegamy życie, nie jednobarwnie, a kolorowo. I chcemy, aby właśnie takie było infoShare, niejednorodne, kolorowe, wielotematyczne, otwarte, a przede wszystkim interesujące dla uczestników, dla Was.

Ten aspekt znajduje także odzwierciedlenie w tradycyjnej już imprezie integracyjnej towarzyszącej konferencji. Co roku, kilkuset uczestników infoShare spotyka się wieczorem, by w kolejce po piwo poznać nowych ludzi, wymienić doświadczenia w towarzystwie pieczonego dzika oraz potańczyć na plaży przy dobrej muzyce. I właśnie ta integracja znakomicie uzupełnia całość idei infoShare. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej wizji razem z nami! Do udziału w infoShare!

Rejestracja

Więcej informacji

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Funkcją skóry u człowieka nie jest: