• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

infoShare 2017 (29 opinii)

infoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.

Ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 5000 uczestników oraz Startup Contest - to wszystko w Gdańsku od 17 do 19 maja.

W poprzednich edycjach wystąpili eksperci z Polski i zagranicy, między innymi David Allen (Getting Things Done), Anthony Le Roux (Uber), Michał Sadowski (Brand24), Michał Szafrański (jakoszczedzacpieniadze.pl) czy Marcin Iwiński (CD Projekt).

infoShare udostępnia ogromną dawkę wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, ale również daje możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów.

Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Stephen Rivas Jr (Netflix), Carter Morgan (Google), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Dr Heinz Kabutz (Java Champion) czy Remy Sharp (remysharp.com), to tylko niektórzy spośród prawie 40 profesjonalistów IT, którzy zjadą do Gdańska z całego świata.

Główne zakresy tematyczne to Front-End, Java oraz DevOps

Najważniejsze zasady content marketingu przedstawi Mark Schaefer, autor The Tao of Twitter czy The Content Code. W trakcie swoich wystąpień i warsztatu opowie m. in. o tym jak dużą rolę w nowoczesnej strategii marketingowej odgrywają treści, jak je tworzyć i mierzyć ich skuteczność.

Wsparcie europejskich inwestorów, infoShare Startup Contest oraz Digital Healthcare Hackaton. W ramach tegorocznej edycji startupy będą miały szansę otrzymać wsparcie finansowe przekraczające 4,5 miliona złotych. Organizatorzy infoShare 2017 mocno kuszą innowatorów. Specjalnie z myślą o nich ściągają inwestorów z Europy i uruchamiają szereg konkursów.

Już po raz czwarty infoShare organizuje konkurs z myślą o startupach, które chciałyby pokazać się szerokiej publiczności i zgarnąć 20 tys. Euro. Współorganizatorem infoShare Startup Contest jest Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. W konkursie wezmą udział wszystkie startupy, które do 10 kwietnia wypełnią zgłoszenie na https://infoshare.pl/startup-contest/.

W zeszłym roku o nagrodę, ufundowaną przez Miasto Gdańsk, walczyło blisko 200 firm z 13 różnych państw CEE.

19 maja zapraszamy na imprezę integracyjną infoShare on the Boat!
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/442125506127851/

Gdańsk ponownie ugości 5 tys. fanów technologii i nowych mediów. Podczas nadchodzącej konferencji infoShare, rozpoczynającej się 17 maja, ponownie nie zabraknie infoShare Startup Contest organizowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i Fundację infoShare. W tym roku firmy walczą nie tylko o nagrodę główną w wysokości 20 tys. euro, ale także m.in. o wyjazd do Doliny Krzemowej. Nie jest to jedyne wydarzenie organizowane z myślą o przedsiębiorcach. Gdański Inkubator serdecznie zaprasza do STARTER Zone - dedykowanej startupom strefy organizowanej w ramach infoShare w samym centrum Startup EXPO.

Na infoShare Startup Contest 2017 wpłynęło ponad 150 zgłoszeń od startupów z krajów takich jak: Ukraina, Rosja, Wielka Brytania czy... Indie. W konkursie do wygrania są liczne nagrody na czele z 20 tysiącami euro ufundowanymi przez Prezydenta Miasta Gdańska. Do ćwierćfinału zakwalifikowało się 30 firm, które zaprezentują się 16 maja w STARTERZE. A wśród nich startupy rozwijające projekty dla astmatyków, osób z depresją czy oferujące zdrową dietę opartą na potrawach ze... świerszczy.

Startup Contest rozpocznie ćwierćfinał w STARTERZE, w którym 16 maja weźmie udział 30 firm. Do półfinału może zakwalifikować się maksymalnie do 20, które zaprezentują się na Startup Stage 17 maja podczas infoShare. A wielki finał odbędzie się dzień później na największej scenie infoShare - Inspire Stage. Zakwalifikuje się do niego tylko 5 najlepszych projektów.

O co walczą młode biznesy?
- Nagroda główna to 20 tys. euro w gotówce. Ale w tym roku przygotowaliśmy wraz z partnerami dodatkowe atrakcyjne nagrody, takie jak: wyjazd do Doliny Krzemowej "Feel the Silicon Valley vibe trip" ufundowany przez ABC Silicon Valley czy udział w czerwcowym konkursie dla polskich startupów "Pitch to London" organizowany w Wielkiej Brytanii przez PLUGinLONDON. A to nie koniec nagród, które czekają na startupy - mówi Magdalena Smolak, menedżerka działu startupowego w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER. - Jak zawsze firmy powalczą także o uwagę międzynarodowego grona inwestorów i dofinansowanie z puli do 1 miliona euro. W zeszłym roku finalista konkursu Saas Manager pozyskał w trakcie wydarzenia 250 tys. euro dofinansowania - dodaje Magdalena Smolak ze STARTERA.

Podczas infoShare Gdański Inkubator zorganizuje także strefę STARTER Zone dedykowaną startupom, w której odbędą się spotkania z ekspertami. Partnerami strefy są: Projekt e-Pionier - Excento & Alfabeat. W strefie odbędzie się m.in. szkolenie z prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku prowadzone przez Artura Jabłońskiego, konsultanta ds. e-marketingu. A tajniki sprzedaży przybliży Mick Griffin z Brand24. Ewa Chronowska - President CEE Business Angels Network opowie, o tym czy startup potrzebuje inwestora. W STARTER Zone odbędzie się także Seminarium Eksportowe: "Rynek brytyjski, jako jeden z kluczowych kierunków eksportowych dla pomorskich MŚP, w szczególności startupów" realizowane w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy.

11. edycja infoShare odbędzie się w dniach 17-19 maja w gdańskim Amber Expo. Emocje dla startupów zagwarantuje infoShare Startup Contest, a okazję do wymiany wiedzy i kontaktów zapewni STARTEROWA strefa otwarta dla każdego przedsiębiorcy i fana nowych technologii.

infoShare Startup Contest to organizowany przez Fundację infoShare i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER międzynarodowy konkurs dla startupów. Startup Contest już po raz czwarty będzie towarzyszyć infoShare, jednej z największych w środkowej Europie konferencji Tech & New Media.Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER to 11-tysięczna społeczność, którą łączy idea przedsiębiorczości. Do STARTEROWEGO grona należą: dzieci, młodzież, nauczyciele, początkujący i doświadczeni przedsiębiorcy oraz mentorzy. Z wielofunkcyjnej przestrzeni STARTERA skorzystało już ponad 500 startupów, a ponad 70 firm wynajęło przestrzeń na warunkach komercyjnych. STARTER odpowiada za projekty edukacyjne i wspierające biznes, takie jak: Startup Contest (organizowany wraz z infoShare), Clipster (tworzony wraz z Alfabeat), Akademia Gdańskiego Przedsiębiorcy, Lekcje Przedsiębiorczości czy Go Creative. Biznes na Start. W tym miejscu pierwsze kroki stawiały firmy: SentiOne, Everytap, Solwit SA czy Let's Deliver. W styczniu 2017 roku STARTER obchodził 5-lecie otwarcia siedziby przy ul. Lęborskiej 3b.

STARTER jest prowadzony i finansowany przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości, której fundatorem jest Miasto Gdańsk.

REJESTRACJA

PROGRAM

Przeczytaj także

Opinie (29) 2 zablokowane

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  (2)

  Czy kazdy cebulak jest teraz startupowcem:)?

  • 21 16

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Wkurza mnie te kretyńskie określanie z Angielskiego nazw.

   • 7 1

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   tak :)

   • 2 1

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  startupy, inkubatory, eventy - bełkot za pieniądze podatników (4)

  • 29 28

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Nie za Twoje to nie marudź - ty przecież podatków nie płacisz.

   • 4 7

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Język polski znowu kaleczony (1)

   "start-uperom", "start-upów", "Star-up Contest", a gdzie są polskie odpowiedniki ? To już lepiej napisać cały artykuł w języku angielskim. Osoby zainteresowane sobie poradzą, a tak tylko śmiesznie wygląda. Jak również nie po polsku ! Szanujcie nasz język.

   • 5 3

   • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

    No to dajesz polskie odpowiedniki. Pośmiejemy się z łamańców językowych.

    • 5 5

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Weź "poczytaj mi momo' to na pewno zrozumiesz.

   • 0 3

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  taak fajowo jest! (2)

  Znajomy jest na tym infoshare i opowiada:
  "Kolesie za mna gadaja o nowym case do macbooka a przede mna ze wcozraj o 19 jeden z nich byl na crossficie combo"

  no nieźle....

  • 26 3

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   A ja mam tylko schabowy z kapustą

   • 1 0

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   a ja byłem

   wczoraj na call center

   • 1 0

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  Spam

  Spam reklamowy, zero quality contentu*, to jest dramat cytując klasyka...

  *moze 2-3 prelekcje warte były wysłuchania

  • 28 9

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  Kolejna impreza na koszt podatników ,którą sfinansował Gdańsk jako kaprys POlityków (2)

  Innym miastom było szkoda kasy ,ale budyń przoduje w marnowaniu naszej kasy.Zagadnienia marketingu czyli wszystko jasne bezwartościowa impreza dla znajomych królika .Rekordowa a w niby czym była rekordowa zjazd chętnych na kasę cwaniaków bo takich imprez coraz mniej gdyż są nic niewarte.

  Czekamy na kolejny innowacyjny uchwyt do mydła i podstawkę do gąbki :)

  • 7 43

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Co za bełkot:( jak masakra nie masz zielonego pojęcia o co w tym chodzi, mysle ze nawet się tam nie wybrałeś. 6,5 tys ludzi spotyka się po to by nie byc takim malkontentem jak ty, i myśleć o rozwoju osobistym. Bo życie z zasiłku ich nie kreci:)

   • 22 1

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Laik hejterem

   tak to jest jak se guzik wie, jak działaja takie imprezy, ale do hejtowania ciągnie - nikt nie dokłada do tego grosza, bo palacą wystawcy.

   • 5 1

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  Omg (3)

  Hipsterzy już grzeją swoje maki wzięte na kredyt 0%, będzie darmowe żarcie i po pendrajwie. Warto tam być!

  • 10 17

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Janusz, ty znowu na forum? (1)

   • 6 4

   • Opinia do artykułu

    Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

    Tak Grażynko

    • 4 0

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Nie znalazłeś gdzie to ejst na mapie...

   ... więc innym żałujesz?

   • 2 0

 • żarcie 6/10 (3)

  Najeść się za free z tych kuponów co dawali do standard passa można było, ale nie była to jakaś wypasiona wyżerka. Trochę rekompensowało stanowisko z darmowymi hot-dogami i wata cyfrowa. Respect za browar od Solwitu. Niektórzy wystawcy czaili się ze swoją ofertą np. mało kto wiedział, że u google'a można było dostać sok z lodówki. Natomiast zdecydowanie przydałoby się oznaczenie krówek, ja np. nie cierpię kruchych, a nie wszystkie były ciągnące.

  • 12 6

  • To Ty?

   a właśnie był tam jeden koleś z przewieszonymi chyba z 5 t-shirtami, 3 torbami i energy drinkami za free. Był naprawdę zadowolony

   • 4 0

  • "Najeść się za free z tych kuponów co dawali do standard passa można było" - chyba jak ktoś się krówkami wcześniej objadł ;-) Zresztą, średnio smaczne było. Co do czajenia się z ofertą zgadzam się - z Twojego komentarza dowiaduję się o sokach. A jeśli chodzi o krówki dla mnie dramat to intelowskie. Pierwsza myśl po sróbowaniu: "O kurde, twarde jak kamień, zaraz mi się jedynka złamie, a siódemka ukruszy". Po dłuższym trzymaniu jej w paszczy stała się zdatna do przeżucia, ale pierwsze wrażenie jeszcze się u mnie utrzymuje i co jakiś czas sprawdzam, czy uzębienie jest w stanie jak przed skonsumowaniem tego czegoś. A jedną mam jeszcze, ale chyba komuś oddam, bo drugi raz nie chcę przez to przechodzić ;-)

   • 3 0

  • Wata cyfrowa??

   No no... chyba to jakiś start-up wymyślił :)

   • 0 0

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  I rekordowa ilość komentarzy! (1)

  Wow!

  • 4 1

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   Chyba liczba

   Ilość komentarzy mierzona byłaby w litrach!

   • 1 0

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  Bardzo dobry event (1)

  Dlaczego malkontenci tak psioczycie na wszystko co innym się udało? Jesteście jak szlachta 300 lat temu która nie chciała puszczać chłopów do miast. Buraki z miasteczek i wsi ogarnięcize się i z optymizmem proszę.

  • 14 5

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

   To jest trójmiasto,pl...

   ...więc trzeba narzekać. Taka etykieta tej strony. Gdzieś trzeba wylać te swoje skrywane frustracje!

   • 2 0

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Rekordowy infoShare w Gdańsku

  Język polski...

  Najpierw artykuł o tym, żeby dbać o nasz ojczysty język a potem ten komentowany, w którym autor wspomina "benefity" ( czy wyraz "korzyści" jest już niemodny?). Przykład idzie z góry jak mówią... Szkoda

  • 4 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki cenione przez staropolskich kucharzy żyją w okolicy Trójmiasta?

 

Najczęściej czytane