• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

InfoShare

Ponad 3500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startupów i inwestorów - Startup Zone, wydarzenia kulturalne i plenerowe... 9. edycja infoShare to moc wydarzeń! Jedna z największych konferencji Tech & New Media w Europie już 11 i 12 czerwca 2015 w AmberExpo w Gdańsku.

- Od pierwszej edycji w roku 2007, infoShare rozwinęło się do imponujących rozmiarów. Konsekwentnie poszerzamy spektrum merytoryczne konferencji, zwiększając jednocześnie jej zasięg. W kreatywnej przestrzeni Miasta Gdańsk spotkają się ponownie przedsiębiorczy, twórczy specjaliści oraz CEO nie tylko z Polski, ale i całej Europy - mówi Grzegorz Borowski, jeden z organizatorów.

Aby zapewnić inicjatywie rozwój - a uczestnikom najlepszy dostęp do konferencyjnej oferty, wprowadzane zostały nowe zasady uczestnictwa. Podstawowy udział w infoShare pozostaje oczywiście bezpłatny, jednak organizatorzy przygotowali także szereg zróżnicowanych biletów uprawniających do wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach, głównie związanych z networkingiem. Bogata oferta jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby uczestników. Profity wynikające z niektórych wybranych opcji, będzie można wykorzystywać także po zakończeniu konferencji.

Podczas tegorocznej edycji infoShare ponownie możliwy będzie udział nie tylko w wykładach, ale także warsztatach oraz panelach dyskusyjnych - związanych z tematyką: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing, entrepreneurship itp. Obowiązywać będzie podział związany z tematycznymi ścieżkami - na Main i Tech Stage, Startup Stage oraz Workshop. InfoShare 2015 to ponownie przede wszystkim merytoryka, networking, idee, twórcy oraz międzynarodowe sukcesy.

Wprowadzona w ubiegłym roku Startup Zone, organizowana przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, będzie miała swoją kontynuację także podczas tegorocznej edycji. Startupy biorące udział w Startup Zone będą mogły zaprezentować swój pomysł i zainteresować nim inwestorów na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w Startup Expo - przestrzeni gromadzącej najbardziej innowacyjne projekty z całego świata. Startup Zone to także szansa na występ na startupowej scenie (Startup Stage) oraz walkę o tytuł najlepszego startupu - Startup Contest.

- STARTEROWY Startup Zone to miejsce w całości dedykowane ciekawym pomysłom oraz firmom i inwestorom, którym zależy na wsparciu dobrze rokujących projektów. Głównym elementem strefy jest Startup Contest, do udziału w którym zapraszamy startupy z całego świata znajdujące się na wczesnym etapie realizacji projektu, ale posiadające już co najmniej wersję demo swojego produktu. Interesują nas zarówno polskie, jak i zagraniczne pomysły; celujące w obszar IT i nowych technologii, a także ciekawe projekty ambitnych naukowców marzących o ich komercjalizacji. Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowaliśmy sporo atrakcji. Dodatkowo, jednego z polskich finalistów Startup Zone czeka w tym roku specjalna nagroda. Wybierzemy startup, który - jako reprezentant naszego kraju - pojedzie do Kopenhagi na międzynarodowe finały Creative Business Cup! To będzie wyjątkowe wydarzenie - mówi Agnieszka Meller , manager z Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER.

To jednak nie koniec zmian i nowości w programie - agenda infoShare 2015 zapełnia się, obfitując nie tylko w ciekawe wystąpienia, ale także w wydarzenia kulturalne czy rekreacyjne - m.in. wyścigi smoczych łodzi czy poranne beach running. Nie zabraknie miejsca na spotkania z inwestorami, networking czy relaks.

Szczegółowy program wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowany na: www.infoshare.pl. Będzie się działo!

Zapraszamy już dziś do rejestracji na stronie infoshare.pl oraz uzupełnienia swojego profilu w aplikacji networkingowej. Konferencję organizuje Fundacja infoShare, którą założyli Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski. Odbywa się dzięki wsparciu Biura Promocji Miasta Gdańska, Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Starter, Gdańskiego Parku Naukowo - Technologicznego, Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, a także licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.

Impreza integracyjna na Stadionie PGE Arena;
StartupZone ze stoiskami startupów, a także międzynarodowym konkursem dla startupów;
Dodatkowe imprezy przed i po zakończeniu konferencji;
Ekskluzywna kolacja dla gości VIP;
Regaty po Zatoce Gdańskiej;
Around infoShare - dodatkowe atrakcje

Konferencja infoShare była nominowana w plebiscycie Skrzydła Trójmiasta

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    0 - 246 zł
Basic Pass - 0 zł

Standard Pass Early bird: 200 złnetto (till 15th of April)

Contains:
- access to all the infoShare 2015 lectures
- 2 lunches (1 lunch per each day of the conference)
- access to infoShare 2015 Networking Party (PGE Arena, Thursday, 11th of June)
- access to about infoShare Festival (13th of June)
- Additional Services Package

VIP Pass 984,00 zł (800,00 PLN netto)
Contains:
- all features granted to Standard Pass
- VIP badge
- dedicated Vip Area access (lunches, coffee, cookies)
- Networking Party VIP Band (5 free drinks)
- Exclusive VIP Dinner

Opinie 1 zablokowana

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z:

 

Najczęściej czytane