• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Infoshare 2022

Już 19 maja w Ergo Arenie w Gdańsku setki programistów spotkają się na nowej konferencji IT przygotowanej przez Infoshare, organizatora największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas wydarzenia wystąpią gwiazdy światowej i polskiej branży IT, m.in. Piotr Konieczny, Mo Haghighi, Łukasz Lach i Dale Lane. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny w wersji standard, natomiast 100% kwoty za zakup biletów premium zostanie przeznaczone na wsparcie Ukrainy.

Konferencja Infoshare F3 to aż 6 ścieżek tematycznych dla specjalistów z branży IT na każdym poziomie zaawansowania: programming, front-end, DevOps, AI/ML, software architecture, people & culture. Lista prelegentów wciąż rośnie, ale już teraz wiemy, że na scenach Infoshare F3 wystąpią między innymi:
- Piotr Konieczny, założyciel Niebezpiecznik.pl, największego w Polsce serwisu o cyberbezpieczeństwie;
- Mo Haghighi, Head of Developer Ecosystems w IBM w Europie;
- Łukasz Lach, jedyny Docker Capitan w Polsce, Docker Certified Associate, Docker Community Leader w Warszawie;
- Andrew Harmel-Law, Tech Principal w ThoughtWorks i entuzjasta Domain-Driven Design;
- Tomasz Stachlewski, szef zespołu architektów w Amazon Web Services na Europę Środkowo-Wschodnią;
- Paweł Noga, niezależny konsultant, który współtworzył startup Habana Labs sprzedany Intelowi za 2 miliardy dolarów;
- Dale Lane, Senior Cloud Engineer w IBM Client Engineering i autor narzędzia do nauki machine learning dla dzieci;
- Paco van Beckhoven, konsultant w OpenValue, gdzie pomaga klientom tworzyć lepsze oprogramowanie;
- Jakub Pilimon, Principal Technologist w Pivotal, szkoleniowiec w Bottega IT Minds i pasjonat Domain-Driven Design oraz architektury ewolucyjnej.Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w odbywających się w mniejszych grupach warsztatach.
Konferencja Infoshare F3 to także szansa na rozwój kariery. W części wystawowej wydarzenia znajdzie się strefa firm IT, gdzie będzie można porozmawiać osobiście z ich przedstawicielami. Uczestnictwo w wydarzeniu zapewnia też dostęp do dedykowanej platformy Job Board, dzięki której każdy uczestnik będzie mógł zaktualizować swój profil zawodowy, przesortować aktualne oferty pracy i aplikować na nie jednym kliknięciem myszki.

Rozbudowywanie sieci kontaktów to ważny punkt wszystkich wydarzeń organizowanych przez Infoshare. Tym razem nie będzie inaczej. Uczestnicy będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami podczas spotkań 1:1, zaaranżowanych przy pomocy dedykowanego narzędzia online, oraz kontynuować rozmowy z innymi uczestnikami podczas oficjalnego After Party, które odbędzie się na sopockiej plaży w pubie "Spoko".

Infoshare również nie pozostaje obojętny na trudną sytuację Ukrainy. Cały przychód ze sprzedaży biletów premium zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na akcję "SOS Ukraina". Co więcej, podczas wydarzenia będzie można odwiedzić punkt konsultacyjny przygotowany przez organizatora i Grupę Pracuj.pl. Na stanowisku osoby, które z powodu konfliktu przeprowadziły się do Polski, znajdą wsparcie w szukaniu pracy w branży IT.

"W Polsce w branży IT pracuje bardzo dużo osób pochodzących z Ukrainy. W chwili obecnej w tym bardzo trudnym dla narodu ukraińskiego czasie, do Polski przybywa codziennie dziesiątki tysięcy uchodźców, w tym także te z branżowym doświadczeniem. Dlatego, podjęliśmy decyzję, że w trakcie konferencji pomożemy im wszystkim odnaleźć się na rynku pracy. Jednocześnie chcemy wesprzeć Ukrainę przekazując na PAH 100% przychodu z biletów Premium." - dodaje Grzegorz Borowski, CEO Infoshare.

Infoshare F3 odbędzie się 19 maja w Ergo Arenie w Gdańsku. Uczestnicy mogą wybrać całkowicie bezpłatną wejściówkę standard lub wejsciówkę premium, która gwarantuje dodatkowo dostęp do nagrań z prelekcji, gift pack, lunch, oraz welcome drink na After Party.

Partnerem Głównym konferencji jest InvestInPomerania.
Rejestracja i więcej informacji dostępne na stronie f3.infoshare.pl

Informacja o biletach

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Istnieje możliwość wykupienia pakietu PREMIUM - 249 zł
100% kwoty przeznaczonej na zakup biletów Premium wspiera Ukrainę.*
Pakiet Premium zawiera
• 6 ścieżek tematycznych
- Programming
- Front-end
- DevOps
- Sotfware Architecture
- People and Culture
- AI/ML
• Strefa firm IT
• Warsztaty
• Spotkania 1:1
• Job Board
• After Party
• Darmowy dojazd**
oraz dodatkowo
• Nagrania z wystąpień***
• Gift Pack
• Lunch
• Welcome drink na After Party

Opinie 1 zablokowana

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?

 

Najczęściej czytane