• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Konferencja Z Serca do Serca

W moim sercu pojawiło się pragnienie zorganizowania przestrzeni spotkania dla współczesnych ludzi, którego Źródłem i Spoiwem będzie Bóg. Dzisiejszy świat pędzi, każe nam się porównywać i ścigać, coraz więcej z nas wysysa, zostawiając z poczuciem pustki, bezsensu, chaosu i troski o przyszłość. Może się wydawać, że nie ma po co żyć. A smartfon w ręce daje złudne poczucie, że jesteśmy w kontakcie z innymi ludźmi. Tak nie może być!

paź 10-12

wtorek - czwartek

Gdańsk,
bilety 90 zł
przedsprzedaż 45 - 70 zł
Ja wierzę i wiem, że jest nadzieja, że życie jest piękne, a Bóg ma dla nas obfitość darów, które mamy na wyciągnięcie ręki i możemy je zobaczyć, jeśli naszemu sercu stworzymy do tego możliwość.
Bo tę rzeczywistość "dobrze widzi się tylko sercem".

Zatem chcę do tej przestrzeni zaprosić ludzi, którzy są zmęczeni codziennością i mają poczucie, że zgubili gdzieś po drodze samych siebie. Takich, którzy tęsknią za głębią i chcą w swoim życiu poznawać i doświadczać, którzy nie chcą bać się życia, tylko oddychać pełną piersią i czuć w każdej komórce swojego ciała radość i spokój. Zapraszam tych, którzy nie chcą wyłącznie chodzić do pracy i z niej wracać, ale chcą zyskać poczucie i uwierzyć, że ich życie coś znaczy, że są ważni i potrzebni tylko z tego powodu, że SĄ. To też wydarzenie dla ludzi, którzy chcieliby być bliżej z Bogiem, niezależnie od tego, na jakim etapie tej relacji są teraz.

To będzie wydarzenie, które będzie prowadzić do SPOTKANIA, zintegrowania, ułożenia sobie w sercu porozrzucanych klocków. Ten dzień da uczestnikom przekonanie, że JEST NADZIEJA, że można zostawić za sobą trudne rzeczy i ... żyć pełnią życia każdego dnia.
To będzie czas odciążenia, wzmocnienia i inspiracji.
To będzie dzień doświadczenia żywego Kościoła, takiego, który dowiedzie, że 3000 obcych sobie osób stanie RAZEM, w jedności i z uśmiechem na ustach.
Uda się to wyłącznie, gdy spotkanie odbędzie się na poziomie SERCA, dlatego nazwaliśmy je
Z SERCA DO SERCA, CZYLI O TYM, JAK SIĘ SPOTKAĆ.

Będą to konferencje podzielone na 3 bloki tematyczne, w każdym dwóch prelegentów:
1. SPOTKANIE Z SAMYM SOBĄ (Helena Teixeira Respondek, Grzegorz Czerwicki)
2. SPOTKANIE Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM Tomasz Zieliński (fundacja Usłyszeć na czas) i Ewa Liegman (Hospicjum Pomorze Dzieciom)
3. SPOTKANIE Z BOGIEM Daniel Wojda (Pogłębiarka) i s.Dominika Pac Css

Nasze wydarzenia zawsze zaczynają się Mszą św., ale tym razem, skoro ma to być podróż, ale też wydarzenie na dużej scenie - największa "Gwiazda" będzie na koniec. W ciągu dnia będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św., dzięki wielu konfesjonałom i adoracji NS, którą będzie można "posmakować" w specjalnie do tego przygotowanym pomieszczeniu).

Wydarzenie będzie biletowane, stąd pozyskamy część środków na organizację.

Marta Jędrzejewska
Ludzie Pełni Życia

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co jest naturalnym wrogiem mszycy?

 

Najczęściej czytane