stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

VI Bałtycki Festiwal Nauki (4 opinie)

Bałtycki Festiwal Nauki jest imprezą popularno-naukową organizowaną od 2003 roku przez wyższe uczelnie województwa pomorskiego, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk, instytuty branżowe oraz związane z nauką środowiska pozauczelniane.

Festiwal jest adresowany do szerokiego grona społeczeństwa Wybrzeża i regionu niezależnie od wykształcenia począwszy od starszych klas szkół podstawowych.

Celem Festiwalu jest upowszechnienie tematyki i osiągnięć prowadzonych badań naukowych oraz przybliżenie ich społeczeństwu w możliwie zrozumiałej, atrakcyjnej formie, rozwinięcie ciekawości świata i radości z jego poznawania. Chcielibyśmy zwrócić społeczną uwagę na wartość i przydatność badań prowadzonych w licznych laboratoriach i instytucjach naukowych. W kolejnych edycjach festiwalu szczególny nacisk kładziemy na przedstawienie miejsca, jakie zajmuje morze w badaniach naukowych i wartościach, jakie Bałtyk ma dla naszego regionu.

Żywimy głęboką nadzieję, że w przygotowanym programie imprez znajdą Państwo propozycje, które rozbudzą w Was chęci do zdobywania i pogłębiania wiedzy. Chcielibyśmy udowodnić, że nauka nie zamyka się jedynie w mądrych księgach. Wierzymy, że uda nam się połączyć naukę z ciekawą zabawą, czego i Państwu, i sobie gorąco życzymy.

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • tylko gdzie to jest

  ja wsztko rozumiem tylko dlaczego ani na plakacie ani w terści artykułu nie ma lokalizacji??

  • 0 0

 • Impreza odbywa się przy Akwarium Gdyńskim na Al JP II

  • 0 0

 • Szukać proszę w wyszukiwarce

  Można znaleźć imprezy w wyszukiwarce. Na przykład geologia ma swoje stanowisko w Orłowie na plaży przy klifie.

  • 0 0

 • Szukać proszę w wyszukiwarce

  Można znaleźć imprezy w wyszukiwarce. Na przykład geologia ma swoje stanowisko w Orłowie na plaży przy klifie.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?